Wiadomości z Rudy Śląskiej

Niszczył zaparkowane samochody na Modrzejewskiej. Wandal wkrótce usłyszy zarzuty

  • Dodano: 2024-04-22 12:45, aktualizacja: 2024-04-22 14:02

Młody rudzianin w nocy z 5 na 6 kwietnia niszczył zaparkowane samochody. Policjanci przyjęli kilka zgłoszeń i rozpoczęli poszukiwania wandala. Sprawca wpadł w ręce kryminalnych z rudzkiego komisariatu, a policjanci apelują do pokrzywdzonych o zgłaszanie się w komisariacie.

18-latek odpowie za uszkodzenie samochodów

Tym razem rudzcy policjanci apelują do osób, których samochody zostały uszkodzone na ulicy Modrzejewskiej w nocy z 5 na 6 kwietnia bieżącego roku. Policjanci z jedynki przyjęli kilka zgłoszeń uszkodzenia lusterek i karoserii niszczonych przez 18-latka samochodów, ale według ustaleń śledczych zniszczeń było więcej. Mundurowi z Rudy proszą, aby osoby, którym owej nocy zniszczono samochód, a jeszcze nie zgłosiły tego, pofatygowały się do komisariatu przy ulicy Mickiewicza.

Młody rudzianin odpowiedzialny za te zniszczenia został przez kryminalnych ustalony i zatrzymany. Śledczy zbierają dowody w tej sprawie i dążą do ustalenia wszystkich pokrzywdzonych. 18-latek ma usłyszeć wkrótce zarzuty i dobrze, aby odpowiedział za wszystkie zniszczenia, których dokonał.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Mieszkanka

    Mam nadzieję, że spotka go karma i tak samo się nim zajmą jak on tymi samochodami. Patologia, która nie stać na nic, ciągle wyciąga łapy po nasz hajs, a ludziom którzy ciężko pracują niszczą i demolują rzeczy.

  • Jorg

    No wy byście zaraz do więzienia wsadzali !!!po prostu chłopak jakiś sfrustrowany był ! Niech pierwszy rzuci kamień niech rzuci

  • strażak Sam

    mam nadzieja że następnym razem swoje frustracje wyładuje na tobie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również