Wiadomości z Rudy Śląskiej

Nowy prezes Aquadromu!

 • Dodano: 2018-01-11 08:15, aktualizacja: 2018-01-11 06:57

Marta Malik została powołana przez Radę Nadzorczą na stanowisko prezesa zarządu Aquadromu. Wcześniej była wiceszefową rudzkiego parku wodnego.

Marta Malik jest związana z Aquadromem od marca 2016 roku. Do tej pory była wiceprezesem zarządu, odpowiedzialnym za marketing, promocję i wizerunek spółki. Przedtem była dyrektorem Gabinetu Wojewody w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach oraz rzecznikiem prasowym Wojewody Śląskiego.

Następna informacja

Komentarze (45)    dodaj komentarz »

 • Byla pracownica nocnej zmiany

  Nowy dyrektor pan Mariusz król i PANI prezes Marta Malik powinni zrobić z wami porządek, rozwiązać całą ta nocne personelu porzadkowego , koordynator ki co nic NIE robią i tylko donoszą , w aquadromie nigdy NIE bedzie normalniejesli nie wymienia cały dział operacyjny. I ta Agnieszka. Chore to jest.

  • Byla pracownica nocnej zmiany
   2018-03-22 21:40
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • wyrobnik

  długo sie jeszcze bydziecie wadzić? i ło co? Widać że bajzel tam łogromny skoro nowy dyrektor wyczimoł ino pora dni i już na L4 siedzi. Ważne że piniądze lecą. A biednymu i tak wiater w łocy

 • Była pracownica

  czyli wiadomo kto pisze te bzdury ,no nocnnej zmianie dużo wcześniej wyszły lepsze rzeczy bezwstydnice . PRACOWAŁAM z tymi osobami i wiem co tam się dzioło,wiem powiem tak na ich miejcu to bym się zastanowiła co pisze i na kogo czeba mieć odwagę rozmawiacć. Była pracownica.

 • Det.

  Drogie Panie z dniowki, wszystko wyszło na jaw. Pani bardzo mieszająca w tym wszystkim niech sobie uświadomi, że to wyszło na światło dzienne.

 • kiki

  Dlaczego piszecie takie rzeczy .Czy zmiana A CZY B CZY C NIE wszyjcy zaliczają się do tych co nic nie umią , i na niczym się nie znają dobrego pracownika trzeba szanować wtedy jest to z wzajemnością; i jest dobra współpraca. I trzeba zakończyć tą sprawę BO DO niczego dobrego to nie prowadzi .CZYLI DO NIE ZGODY .A na pewno żle się pracuję w takiej atmosferze.1

 • Neutralna

  Moje drogie Panie, zupełnie nie rozumiem dlaczego wypisujecie takie bzdury. Przyglądam się tematowi dość długo . Dlaczego ciągle wałkujecie jeden temat? Całkiem przypadkiem temat został przeze mnie dokładnie "przepatrzony" . Więc dlaczego udzielają się na tym forum osoby, którym można dużo zarzucić? Dlaczego takich problemów nie miały Panie kiedy był Wasz poprzedni kierownik ? Bo był dla Was za dobry i nic się nie odzywał A Panie robily co chciały? Bo nie wymagał? Dlaczego takich problemów nie było też od początku kiedy personel porządkowy przejęła Pani A ? Problemem stały się dla Pań zmiany, które po jakimś czasie wprowadziła, co wpłynęło na waszą niekorzyść bo trzeba było się czegoś nauczyć, trzeba było wreszcie się wziąć do pracy. Na basenie pracujecie Panie bardzo długo A nawet nie wiecie Co, gdzie , Jak I czym pracować. To kompletny brak niewiedzy A mają przeciez Panie staż pracy w Aquadromie duży. Dlaczego ciągle poruszany jest temat personelu porządkowego nocnej zmiany ? Ludzie którzy tam pracują w porównaniu do Pań, chcą tam pracować i ciężko pracują bo zależy im na pracy, a ciągle jest poruszany temat A wydaje mi się , że niepotrzebnie. W każdej pracy nie będzie się wam podobać Brygadzista- koordynator bo właśnie to on wymaga od Was. Myślę że ludzie którzy pracują tam kilka miesięcy raczej nie powinni się wypowiadać w tym temacie, bo robią niepotrzebny haos. Dlaczego ciągle Panie " wojujecie " ? Jak ktoś chce pracować to pracuje, wykona swoje obowiązki idzie do domu i nic go nie interesuje dopóty dopóki nie pojawi się ponownie w tym samym miejscu. A Panie żyją po pracy jeszcze pracą zamiast zająć się swoją rodziną i czasem wolnym.

 • kiki

  To co piszą to coś na rzeczy!!!!!!! chyba ludzie po prostu mają dość ,tej sytuacji . Chyba ktoś to zrozumie , i ktoś tym się zajmnie. Co za różnica czy pracuje czy nie pracuje w aqadromie po prostu coś trzeba z tym sprawą zrobić . jedna wielka żenada!!!!!!!!!!!!!!

 • kiki

  Dajcie już sobie spokój ludzie

 • Nocna

  Zatrudnilam się na nocne zmiany w aquadromie i podzielam opinie panie co tutaj się wypowiadaja , totalna samowolka i też będę sie zwalniać , nie polecam nikomu pracy na nocki w personelu porzadkowym i te brygadzistki.nic nie robia a chcą mnie kontrolować .

 • Rozbawiona

  Niżej podpisalas sie jako byla pracownica . Te same błędy ...Jestes smieszna . Pracujesz na rannej zmianie :)

 • Byla pracownica personelu porz

  Do serdecznej. Kariery to Ty nie zrobisz w personelu porzadkowym , bo skoro idziesz za agnieszka i uwazasz ze ona jest normalna to świadczy tylko o tobie. Pracowalam i bardzo dobrze że się zwolnilam , znalazlam lepszą pracę , bo nie dam sietobie pomiatac pusta kobieto. Oby ta nowa PANI prezes zarządu zrobila z wami porządek. A tak na marginesie to ty na tej pracy sie w ogóle nie znasz.. Powodzenia serdeczna.

  • Byla pracownica personelu porz
   2018-02-12 13:23
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Byla pracownica

  Nowa pani prezes w Rudzkim Aquadromie powinna cokolwiek zmienic by ludziom pracowalo się lepiej , pracowalam w personelu porzadkowym i nikomu NIE polecam , ta cala Agnieszka Anton kto ja zrobil dyrektorem , ona powoduje że ludzie się zwalniaja , wredna , co chwilę zmieniajaca zdanie , na niczym się nie zna a piastuje stanowisko dyrektorskie , w dziale operacyjnym powinni powywalac tych kierowników , ludzkie sami się zwalniaja. , sama sie zwolnilam, i te durne koordynatorki agatai magda ,

 • Serdeczna

  Zainwestuj pierw w slownik czlowieku a później sie wypowiadaj. Obrażasz tyle ludzi a sama nie grzeszysz inteligencją . Najlepiej przyjść do pracy i nic nie robić . Tak dla twojej informacji - w nocnym personelu porządkowym nie pracowała żadna Pani po pięćdziesiątce . Życzę Ci ,abyś znalazła pracę w której będą Ci płacić za picie kawy i leżenie . Wiem kim jesteś i wiem że nadal jesteś pracownikiem aquadromu . Więc chyba nie jest tak źle ? Pozdrawiam gorąco ! :)

 • Nie lubie biegać

  Aquadrom, potem MOSIR czyżby zaplanowany skok na sport w naszym mieście? Chyba nie wszyscy muszą lubić bieganie. "Po co biegam? Po to, żeby załatwiać sprawy dla miasta" wyznanie wiceprezydenta. Zmiana w aquadromie to najlepszy prezent na otwarcie parku w tychach

 • Wodnik

  Panie w natarciu. Parytet musi być"Aleksandra Poloczek jest od dziś dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej. Dotąd zastępowała na tym stanowisku Zygmunta Grzybka, który teraz będzie dyrektorem do spraw eksploatacyjnych w rudzkim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji"źródło: rudaslaska.pl

 • była pracownica 14.01.2018rok.

  Pracowałam w Aquadromie w personelu porządkowym i nikomu nie polecam pracy w Aquadromie w Rudzie Śląskiej Halembie , ludzi nie szanują w ogóle , nowa pani Prezes Marta Malik powołana niedawno przez radę Miasta niewiadomo czy cokolwiek zmieni , skoro nadal gnębi ludzi i niszczy pracowników pani A.A . dyrektor której dużo brakuje do dyrektora , która rządzi sprzątaczkami , czy nikt nie potrafi się dogłębniej przyjrzeć Aquadromowi , tym tierownikom działów , te osoby powinne dawno byc usunięte od władzy bo niszczą ludzi , ludzie odchodzą i się zwalniają jak to się ma w personelu porządkowym , wśród ratowników , najbardziej wytrwałym działem to chyba jest dział techniczny i ochrona Aquadromu , nie dziwi mnie fakt że ludzie się sami zwalniają skoro niewłaściwe osoby są na kierowniczych stanowiskach w Aquadromie . Jestem kobietą po pięćdziesiatce i nie dam się pomiatać Agnieszce , ani koordynatorkom z personelu porządkowego Magdalence i Agatce co nic nie wiedzą o pracy a chcą rządzić ludzmi kobiety puste i wyrachowane bez doświadczenia . Oby nowa pani perzes Marta Malik cokolwiek poczyniła w dziale operacyjnym .....

  • była pracownica 14.01.2018rok.
   2018-01-14 20:04
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • pracowita

  na niechęć do roboty to nic nie pomoże. Takie życie albo wygrać w totka albo robić do emerytury lub śmierci co będzie pierwsze

 • Byla pracownica

  Zwykla sprzataczka jestes a chcesz mnie pouczac [...]iaro

 • Pracowita

  Panie Robercie ... daruj se Pan te komentarze

 • KZ

  Robercik znów w natarciu? Trzeba mu w końcu odciąć internet xD

123

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.