RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Olimpiada Przedszkolaków w Halembie za nami!

  • Dodano: 2022-06-15 09:15, aktualizacja: 2022-06-20 08:32

To było prawdziwe sportowe święto - na boisku Szkoły Podstawowej nr 24 w Halembie odbyła się Sportowa Olimpiada Przedszkolaków. Organizatorem było Stowarzyszenie Rekreacyjno - Sportowe "Gwiazda". Impreza odbyła się w ramach programu "Sportowe godziny dla rodziny" realizowanego w ramach dofinansowania Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Prawie setka dzieci rywalizowała w kilku konkurencjach i dyscyplinach!

Z zaproszenia organizatorów skorzystały - Przedszkole nr 35, Przedszkole nr 36, Przedszkole nr 25, Przedszkole nr 39, Przedszkole Ejbisi oraz Oddziały Przedszkolne w SP nr 24 w Halembie.

"Cieszymy się, że nasza propozycja zawodów spotkała się z dużym odzewem ze strony przedszkoli. Widać, że dzieci są spragnione ruchu na świeżym powietrzu. Po wakacjach wracamy z kolejnymi propozycjami. Od września będziemy prowadzili stale nieodpłatnie zajęcia w kilku placówkach, aby zachęcać najmłodszych do aktywności fizycznej" - podsumował Arkadiusz Grzywaczewski, Prezes SR-S Gwiazda.

Naturalnie wszyscy byli zwycięzcami - były medale, słodkości oraz specjalne wyróżnienia dla wychowawczyń i opiekunek grup uczestniczących w olimpiadzie - dzięki ich zaangażowaniu dzieci mogły aktywnie spędzić czas. 

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • Jorg

    Brawo dzieciaki

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.