Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pijany i bez uprawnień kierowca uszkodził dwa samochody!

  • Dodano: 2021-12-23 11:30, aktualizacja: 2021-12-23 23:43

Mężczyznę, który kierował bez uprawnień i w dodatku w stanie nietrzeźwym zatrzymała rudzka drogówka. Rudzianin wpadł, bo świadkowie widzieli jak wyjeżdżając spod sklepu uszkodził dwa samochody. Za popełnione przestępstwo grozi 2 lata pozbawienia wolności, oraz grzywna za wykroczenie.

Podczas wczorajszej służby, policjanci rudzkiej drogówki dostali informację, że na ulicy Głównej kierowca skody wyjeżdżając spod sklepu uszkodził stojącego obok volkswagena i opla.

Po manewrze jak gdyby nic udał się do domu

Mundurowi z drogówki ustalili, miejsce zamieszkania kierowcy skody. Gdy dotarli do rudzianina, okazało się, że jest on pijany. Policjanci przeprowadzili z 68-latkiem serię badań trzeźwości, które wskazały, że miał 1,4 promila alkoholu w swym organizmie. Rudzianin na dodatek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, zostały mu one cofnięte decyzją Prezydenta Miasta. Grozą mu 2 lata więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów z dodatkowymi karami finansowymi oraz grzywna za spowodowanie kolizji.

 

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj »

  • Cwaniak

    "Mundurowi z drogówki ustalili, miejsce zamieszkania kierowcy skody. Gdy dotarli do rudzianina, okazało się, że jest on pijany."Najlepsze zdania. I historia do tego. Stuknij dwa auta sąsiadów, ucieknij. Zadzwoń na przypadkowego kierowcę który w ręce po wyjściu ze sklepu niesie czteropak. Zadzwoń na policję i powiedz że to oni... zostań bohaterem wraz z policjantami którzy przyłapali pijanego mężczyznę w swoim domu.

  • Adam krzak

    Ktoś [...] zabija autem a z bezdomnych gagsterów robią to jest chore niech żyje PiS i maszyna do robienia kasy jak w Polsce masz dobre auto i robotę to cię zastrzelą

  • observer

    Tak...grożą...maksymalna kara..itp itd, a tak na prawdę polskie prawo chroni pijanych bandytów za kierownicą. Jutro ten/ta kierująca znowu odpalą swoje wehikuły i będą stwarzać zagrożenie na drogach. Realnie...możemy im naskoczyć;(((

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.