Wiadomości z Rudy Śląskiej

Piotr MAGDZIAK z Rudy Śląskiej odnaleziony!

 • Dodano: 2024-05-13 12:30

AKTUALIZACJA: Zaginiony mężczyzna z Rudy Śląskiej odnaleziony przypadkowo w Ostrowie Wielkopolskim.

W niezwykłych okolicznościach odnaleziono 56-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej, który zaginął 27 kwietnia 2024 roku. Mężczyzna, którego poszukiwania trwały prawie dwa tygodnie, został przypadkowo zauważony przez swoją rodzinę w Ostrowie Wielkopolskim.


Policjanci wyjaśniają sprawę zaginionego rudzianina. Mężczyzna w dniu 27 kwietnia opuścił mieszkanie i do tej chwili nie powrócił. Każdy, kto posiada informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny, proszony jest o jak najszybszy kontakt z naszą jednostką.

Policjanci poszukują zaginionego rudzianina

Z zebranych przez rudzkich mundurowych informacji wynika, że 56-letni mężczyzna wyszedł z mieszkania w Rudzie Śląskiej w dniu 27 kwietnia 2024 roku w godzinach rannych. Od tego momentu nie powrócił do mieszkania i nie skontaktował się z rodziną. 

Każdy, kto posiada informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny, proszony jest o jak najszybszy kontakt z naszą jednostką pod numerami telefonu 47 8541 255, 47 8541 200 lub 47 8541 610.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Achim

  ja jak raz zapilem to znalazlem sie na Chebziu przy boku jakiejs panny z fryzura typu "mokra wloszka" do dzisiaj nie wiem jak sie tam znalazlem

 • Mieszkanka

  Zero przydatnych informacji. Jaka dzielnica, ulica? Ruda Śląska małym miastem nie jest. Jeśli ktoś pieszo się porusza to z różnych części rudy może się dostać w różne ościenne miasta. Z Bielszowic blisko do Zabrza, a z Goduli na Bytom.

 • Kpina + ironia / szydera

  Się ciesz, że w dobie rodosrodo dali fotę, bo mogło i tego nie być :-)

 • Anna

  Jakieś znaki szczególne? Np. Utykanie na nogę, jakiś ubiór? Jak ludzie mają pomóc jak nie ma nic napisanego o zaginionym, a zdjęcie które jest dołączone nie wiadomo jak ma się z rzeczywistością

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również