Wiadomości z Rudy Śląskiej

PKO Gwiazda Ruda Śląska miażdży WKS Śląsk Wrocław Futsal!

• Dodano: 2024-01-23 10:00

Inauguracja rundy rewanżowej w Halembie wypadła dla zespołu PKO Gwiazda Ruda Śląska bardzo dobrze. Rudzianie pokonali 6-0 ekipę WKS Śląsk Wrocław Futsal.

6-punktowe zwycięstwo nad wiceliderem!

Goście tylko przez 10 minut utrzymywali korzystny wynik spotkania. Później gospodarze zaczęli się rozkręcać i po dwóch bramkach Sergio Alcibara i Adama Jonczyka prowadzili do przerwy 3-0. Kolejne trzy bramki PKO Gwiazda dołożyła w II połowie – Łuszczek, Mazur i kolejny raz bramkarz Aleksander Waszka zdobywali swoje bramki.

Wynik 6-0 pokazał różnicę, jaka dzieli obecnie obydwa zespoły. Co istotne w tabeli PKO Gwiazda zwiększyła przewagę nad wiceliderem z Katowic do 6 punktów!

Już w niedzielę kolejny mecz lidera 1 ligi w Halembie. O 16.00 PKO Gwiazda podejmować będzie GKS Futsal Nowiny.