Wiadomości z Rudy Śląskiej

Podwójne "trafienie" na Kaufhausie. Jeden kierowca z promilami, drugi... po amfetaminie

 • Dodano: 2021-10-25 09:30

Kryminalni z "dwójki" zainteresowali się corsą z gliwickimi numerami na ulicy Pileckiego na Kaufhausie w Nowym Bytomiu. Kierowca był nietrzeźwy, miał 1,33 promila. Chwilę później na miejscu pojawił się drugi opel, a jego kierowca był pod wpływem amfetaminy.

Kryminalni z wireckiego komisariatu, w czasie kontroli na Kaufhausie sprawdzili kierowcę opla corsa na gliwickich numerach. Już z pierwszymi słowami kierowcy policjantów uderzyła silna woń alkoholu. Wezwali "drogówkę". Patrol sprawdził trzeźwość, a raczej poważną nietrzeźwość kierowcy. 25-letni rudzianin wydmuchał bowiem 1,33 promila. Ale nie był to koniec ciekawostek na tej ulicy.

Kwadrans później przyjechał kolejny opel

Tym razem astrą kierował 35-latek z Rudy Śląskiej. Od razu więc załapał się na kontrolę. Ten był trzeźwy, ale dziwnie się zachowywał, więc policjanci sprawdzili go na obecność narkotyków. I trafienie - mężczyzna był po użyciu amfetaminy, a podczas przeszukania znaleziono przy nim narkotyki.

Obaj kierowcy załapią się na zarzuty, utratę prawa jazdy i sądowy zakaz.

Komentarze (7)    dodaj »

 • Ola

  Normalna [...] z rudy

 • Szeryf

  Powinno się zatrudnić dodatkowo 10k Policjantów. Sami by zarobili na siebie.

 • Brajanek

  tam chyba co druga kontrola to celne trafienie :)

 • urlopowiczka

  nie ważne czy to Kaufhaus czy inna dzielnica , faktem jest że mieszkańcy śląska piją nagminnie, ćpają i potem wsiadają do auta, czyli potencjalni przestępcy drogowi.Poza nimi sa tez złodzieje, bandyci i inne śmieci mające kolizje z prawem, oczywiście nie wszyscy mieszkańcy ale widać z codziennych informacji że coraz więcej jest tu takich.Jadąc na wczasy nawet sie nie przyznaje ze jestem ze śląska bo to wstyd

 • jo

  gorolu won

 • Chajzer

  Kaufhaus i wszystko w temacie

 • Juchas

  ale kierowcy z Chebzia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również