Wiadomości z Rudy Śląskiej

Podwójne "trafienie" na Kaufhausie. Jeden kierowca z promilami, drugi... po amfetaminie

 • Dodano: 2021-10-25 09:30

Kryminalni z "dwójki" zainteresowali się corsą z gliwickimi numerami na ulicy Pileckiego na Kaufhausie w Nowym Bytomiu. Kierowca był nietrzeźwy, miał 1,33 promila. Chwilę później na miejscu pojawił się drugi opel, a jego kierowca był pod wpływem amfetaminy.

Kryminalni z wireckiego komisariatu, w czasie kontroli na Kaufhausie sprawdzili kierowcę opla corsa na gliwickich numerach. Już z pierwszymi słowami kierowcy policjantów uderzyła silna woń alkoholu. Wezwali "drogówkę". Patrol sprawdził trzeźwość, a raczej poważną nietrzeźwość kierowcy. 25-letni rudzianin wydmuchał bowiem 1,33 promila. Ale nie był to koniec ciekawostek na tej ulicy.

Kwadrans później przyjechał kolejny opel

Tym razem astrą kierował 35-latek z Rudy Śląskiej. Od razu więc załapał się na kontrolę. Ten był trzeźwy, ale dziwnie się zachowywał, więc policjanci sprawdzili go na obecność narkotyków. I trafienie - mężczyzna był po użyciu amfetaminy, a podczas przeszukania znaleziono przy nim narkotyki.

Obaj kierowcy załapią się na zarzuty, utratę prawa jazdy i sądowy zakaz.

Zobacz także

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • Ola

  Normalna [...] z rudy

 • Szeryf

  Powinno się zatrudnić dodatkowo 10k Policjantów. Sami by zarobili na siebie.

 • Brajanek

  tam chyba co druga kontrola to celne trafienie :)

 • urlopowiczka

  nie ważne czy to Kaufhaus czy inna dzielnica , faktem jest że mieszkańcy śląska piją nagminnie, ćpają i potem wsiadają do auta, czyli potencjalni przestępcy drogowi.Poza nimi sa tez złodzieje, bandyci i inne śmieci mające kolizje z prawem, oczywiście nie wszyscy mieszkańcy ale widać z codziennych informacji że coraz więcej jest tu takich.Jadąc na wczasy nawet sie nie przyznaje ze jestem ze śląska bo to wstyd

 • jo

  gorolu won

 • Chajzer

  Kaufhaus i wszystko w temacie

 • Juchas

  ale kierowcy z Chebzia

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.