Wiadomości z Rudy Śląskiej

Policjanci z Rudy Śląskiej poszukują świadków trzech kolizji

  • Dodano: 2020-05-20 06:15, aktualizacja: 2020-05-20 06:27

Policjanci z Rudy Śląskiej prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji, do których doszło przy Norwida 23, Katowickiej 26 oraz na terenie ogródków działkowych "Hutnik".

Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami tych zdarzeń o kontakt z policjantami z Referatu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej.


Do pierwszej kolizji doszło w pomiędzy 24 a 25 kwietnia 2020 roku na parkingu przy ulicy Norwida 23, gdzie doszło do uszkodzenia zaparkowanego vw golfa.


Drugie zdarzenie miało miejsce na parkingu sklepu Kaufland przy ulicy Katowickiej 26 pomiędzy 22.30 8 maja 2020 roku a godziną 20.00 następnego dnia. Tam nieznany kierujący uszkodził zaparkowanego fiata punto.


Trzecia kolizja była na parkingu ogródków działkowych „Hutnik”, gdzie nieznany kierowca cofając swoim samochodem uszkodził hyundaia I20.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanych wyżej zdarzeń proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń KMP w Rudzie Śląskiej tel. 47 8541 215, bądź bezpośrednio z prowadzącym czynności tel. 47 8541 299, e-mail. radoslaw.wrzecionowski@ruda.ka.policja.gov.pl

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Padre

    Już widze jak wszyscy lecą z informacjami. Mnie 3 razy tak uszkodzili auto w 3 różnych miejscach i 0 informacji. W tym kraju można jeździć (parkować) bez stresu tylko 20letnimi trupami. Wtedy przynajmniwj nie szkoda kolejnej wgniotki, ryski czy pęknięcia.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.