Wiadomości z Rudy Śląskiej

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali kolejną osobę powiązaną z narkobiznesem

 • Dodano: 2020-04-21 06:00, aktualizacja: 2020-04-21 06:15

Policjanci z rudzkiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali kolejną osobę powiązaną z narkobiznesem.

Śledczy pracujący nad tymi sprawami sukcesywnie docierają do osób zamieszanych w ten przestępczy proceder.

Tym razem w ich ręce wpadł mieszkaniec Rudy, który posiadał znaczną ilość marihuany

Śledczy przy każdej sprawie badają wszystkie wątki, ustalając dilerów i osoby u nich zaopatrujące się, sukcesywnie docierając do kolejnych osób zamieszanych w ten przestępczy, śmiercionośny proceder. Praktycznie każdego tygodnia rudzcy policjanci zatrzymują osoby, które są w posiadaniu narkotyków. Tym razem na podstawie uzyskanych w trakcie mozolnej pracy informacji zatrzymali 36-letniego rudzianina, który w swoim mieszkaniu posiadał marihuanę z której można było wydzielić blisko 200 dilerskich działek. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kryminalni zapowiadają, że na tym nie kończą sprawy, będą badać i rozwijać kolejne jej wątki.

Apelujemy:

Aby skutecznie walczyć z tym niebezpiecznym zjawiskiem, musimy zdać sobie sprawę, że narkotyki i dopalacze są śmiertelną trucizną. Zażywając ją, ryzykujemy swoim życiem, a chroniąc kierujących się zyskiem bezwzględnych dilerów także życiem innych. Kierujmy się rozsądkiem i wzajemną troską. Każdego, kto ma informacje dotyczące tych środków i osób handlujących nimi, prosimy o kontakt z policją pod nr 112. Jeżeli mamy wiedzę o osobach rozprowadzających narkotyki lub dopalacze poinformujmy o tym Policję – nie miejmy żadnych skrupułów. Dzięki takiej postawie możemy komuś uratować życie! Pamiętajmy także, że środki odurzające to wspólny problem, ale ich zażycie to indywidualna decyzja, która może zakończyć się śmiercią.

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Kolega z rudy

  Zglaszac do was wy smiecie ormowcy zomowcy wy sami cpacie moge podac nazwiska psow co cpaja z komendy i maja bardziej rece urobione w lewiznach niz my

 • Yebac

  Buczi i brodziaty

 • Rudzianin

  Marichuanen nie jest narkotykiem

 • Bambi

  Czemu siejecie dezinformacje? Marihuana nie jest śmiertelna, jest zdrowsza od alkoholu czy papierosów. W cywilizowanym świecie w większości legalna używka. W Polsce od niedawna jest lekiem - Marihuana medyczna i marihuana rekreacyjna to TA SAMA Marihuana. 200 działek dilerskich, czyli ile? 50g to tak dużo? Jesteście śmieszni.

 • Wąs

  Chyba autor artykułu czyta jakąś inną literature? skoro Marihuana jest śmiertelna ? proszę się doszkolić bo stwierdzenia w artykule są zakłamane.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.