Wiadomości z Rudy Śląskiej

Policjanci zatrzymali 22-latniego rudzianina, który dwa lata temu brutalnie napadł kobietę

 • Dodano: 2020-10-13 16:30

Kryminalni z chorzowskiej komendy ustalili sprawcę brutalnego napadu na młodą chorzowiankę, do którego doszło ponad 2 lata temu. 22-latek z Rudy Śląskiej usłyszał już zarzuty, teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi mu nawet 12-letni pobyt w więzieniu, obecnie przebywa on w areszcie.

W czerwcu 2018 r. na estakadzie, do wówczas 20-letniej chorzowianki, podbiegł młody mężczyzna i kilkukrotnie uderzył ją szklaną butelką w głowę, powodując szereg ran ciętych, a następnie zabrał jej torebkę i uciekł. Sprawą zajęli się śledczy z chorzowskiej komendy.

- Zarówno na miejscu zdarzenia, jak i w późniejszym śledztwie, policjanci skrupulatnie gromadzili materiał dowodowy. Drobiazgowa analiza oraz wykonane badania zabezpieczonych śladów pozwoliły na jednoznaczne wytypowanie sprawcy tego brutalnego napadu. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej - czytamy na stronie KMP Chorzów.

W ubiegłym tygodniu w Prokuraturze Rejonowej w Chorzowie rudzianin usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo grozi mu nawet 12-letni pobyt w więzieniu. Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie.

Komentarze (6)    dodaj »

 • Witek

  to sobie matka wychowała patola, widac ze patologia tam od dziecinstwa i pokoleń, brawo Policja, wypapcie tych bandytów :)

 • WWJ

  DO PIERDLA Z CHOrZOWSKĄ PATOLOGIĄ

 • kalabis

  BrAWO POLICJA - RUDA ŚLĄSKA WOLNA OD BANDYTÓW Z NRSL GANG

 • Luiza

  widać na zdj ze juz nawalił w galoty tempy hanys

 • Ziga z Wirku

  Brawo Policja.

 • Pau

  Lepiej późno niż wcale.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również