Wiadomości z Rudy Śląskiej

Półkolonie pływackie w Aquadromie. Dodatkowy termin!

  • Dodano: 2023-07-25 09:00

Pływackie półkolonie w Aquadromie to doskonała propozycja na wakacyjny wypoczynek dla dzieci. Aquapark w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 8-12 lat na „Figle-Migle”, podczas których przygotowano wiele niesamowitych atrakcji."

Figle migle półkolonie pływackie

Jak zawsze w programie rudzki park wodny oferuje przyśpieszony kurs nauki pływania, dzięki któremu każdy uczestnik nauczy się podstaw lub rozwinie swoje dotychczasowe umiejętności.  Poza tym, w programie mamy oczywiście różnego rodzaju zabawy w hali basenowej oraz wiele atrakcyjnych warsztatów, jak nauka tańca, robienie makram, dogoterapia czy robotyka. Ponadto w cenie półkolonii zawarte jest ubezpieczenie, a dzieci przez cały czas będą pod opieką wychowawców kolonijnych, instruktorów i ratowników. W trakcie dnia dzieci otrzymają również śniadanie, drugie śniadanie, obiad oraz podwieczorek.

Półkolonie odbędą się w czterech turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 16:00

Dostępne  turnusy:

  • I turnus: 26.06 – 30.06
  • II turnus: 3.07 – 7.07
  • III turnus: 31.07 – 4.08
  • IV turnus: 7.08 – 11.08
  • V turnus: 21.08 - 25.08

Całkowity koszt turnusu to 950 zł za osobę. Wypełnij FORMULARZ i odeślij na adres marketing@aquadrom.pl jeśli chcesz zapisać dziecko na półkolonie. Więcej informacji pod numerem telefonu 32 797 36 05.

Figle-migle półkolonie pływackie to wyjątkowe wakacje dla dzieci i młodzieży. Jeżeli Twoje dziecko skończyło 8 lat, a jeszcze nie przekroczyło 12 roku życia – nie zwlekaj i zarezerwuj termin! Świetna zabawa gwarantowana!

Liczba miejsc ograniczona!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również