Wiadomości z Rudy Śląskiej

Poszukiwany 41-latek wpadł przez brak maseczki

 • Dodano: 2020-10-16 06:30, aktualizacja: 2020-10-16 06:34

Policjanci z rudzkiej drogówki zatrzymali poszukiwanego, mężczyzna zwrócił na siebie uwagę mundurowych, ponieważ nie miał maseczki.

W trakcie legitymowania okazało się, że 41-latek jest poszukiwany

Mieszkaniec Rudy Śląskiej został zatrzymany i trafił prosto do aresztu. Mężczyzna został ukarany również za brak maseczki.

Od soboty w naszym kraju mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Nie musimy mieć do tego profesjonalnej maseczki, wystarczy chusta lub część odzieży. Dlatego policjanci patrolujący ulice zwracają szczególną uwagę na to, czy mieszkańcy przestrzegają wydanych obostrzeń.

Policjanci ruchu drogowego patrolując ulicę naszego miasta, zauważyli mężczyznę, który nie miał zakrytych ust i nosa. Mundurowi zatrzymali się i chcieli zapytać pieszego o powód niestosowania się do obowiązujących przepisów. Podczas legitymowania okazało się jednak, iż mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawiania wolności. 41-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafi prosto za więzienne mury. Mężczyzna również został ukarany mandatem za brak maseczki.

Komentarze (13)    dodaj komentarz »

 • Rajmund

  powinni w pierwszej fazie umierać ci bez maseczek, normalnie myslacy ludzie zasłaniają twarz i nos wiec maja wieksza szanse przezycia , życzę duzo zdrowia tym normalnym a patologie żegnam, bo was czas sie zbliża, covid jest obok was

 • Pracownik październikowy

  Na szczęście to nie ty decydujesz kto ma umierać, bo wśród żywych zostaliby tylko idioci.

  • Pracownik październikowy
   2020-10-18 23:40
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • GMD

  Chciałem to samo napisać, ale mnie uprzedziłes. Swoją drogą sporo idiotów czyta ten portal skoro Cie minusują. Debile najlepiej chciałyby strzelać do każdego kto się nie zgadza z ich radziecką mentalnością.

 • Rudzianka

  Dużo gadki a mało wiedzy. Nie bądź śmieszny, a od kiedy policjant nie zna prawa? Właśnie zna i wie jak je obejść. Może i ty zacznij uczyć się prawa karnego lub kodeksu cywilnego, aby za pisanie głupot na internecie nie dostać kary, bo kary są kosztowne a szczególnie jak trafią na wokandę.

 • GMD

  Jeżeli wiesz, że policja obchodzi prawo, czyli w konsekwencji łamią prawo, to powinnaś to czymprędzej zgłosić do prokuratury, bo za ukrywanie przestępstwa odpowiada się karnie mądralo. Jakby karali za glupotę to dostałabys 25 lat więzienia, albo 100 zl grzywny.

 • Zatroskany obyfatel

  Aha, zna ale wie jak je obejść. Takie zasady to chyba w Rosji. Mam nadzieje że jak kiedyś dostaniesz pałą w mordę to policja będzie wiedzieć jak obejśc prawo i jeszcze będziesz odpowiadać za atak głową pałki milicjanta. W którym miejscu złamałem prawo specjalistko od 7 boleści? Chyba że wg Ciebie mówienie nie wygodnej prawdy jest przestępstwem.

 • kombajnista

  dobrze ze debila złapali, teraz tez pozamykać jego rodzine ze ukrywali go, a za brak maseczki dodatkowe pałowanie dla przykładu dla innych debili co po mieście łażą z odkrytym pyskiem, zakaz to zakaz, świete prawo i kazdy ma sie dostosowac, nie wazne czy młody czy stary czy tez kobieta w ciąży, gemba zakryta ma być i już !!!

 • olo

  te hajer załóż se jeszcze kask na ten zakuty łeb

 • maływirusik

  A myślałem, że tylko ja mam pecha..

 • zatroskany obyfatel

  "Mundurowi zatrzymali się i chcieli zapytać pieszego o powód niestosowania się do obowiązujących przepisów."Przecież obowiązujące przepisy nic takiego nie nakazują. Czy w związku z tym zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec policjantów nie znających prawa?

 • Boro

  Idiota

 • zatroskany obyfatel

  Widzę że tu sami miłośnicy bezprawia mnie minusują. Jeden się nawet przedstawił Idiota Boro, dość rzadkie imię... Policja działa nie mając podstawy prawnej? Super!!! Tylko nie płaczcie potem, jak zaczną was pałami rozganiać po ulicach. Na Białorusi by wam się podobało, a w Rosji to już w ogóle dla was jest raj.

 • GMD

  Ładnie się nam przedstawiłeś, masz coś jeszcze do dodania? Czy to jedyne słowo, które znasz boroczku?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.