Wiadomości z Rudy Śląskiej

Publikujemy wizerunek sprawcy kradzieży z włamaniem do orzegowskiej parafii. Poznajesz go?

 • Dodano: 2020-09-25 06:15, aktualizacja: 2020-09-25 06:29

Policjanci z komisariatu 1 prowadzą sprawę kradzieży z włamaniem do orzegowskiej parafii.

Do chwili obecnej nie udało się wykryć sprawcy. Policjanci ustalili, że mężczyzna, którego publikujemy wizerunek może być sprawcą tego zdarzenia.

Być może ktoś z Państwa rozpoznaje kim jest mężczyzna ze zdjęcia?

Na początku lipca br. na terenie parafii św. Michała Archanioła w Orzegowie doszło do kradzieży z włamaniem skąd skradziony został tablet iPad2. W sprawie wykonano wiele czynności procesowych i pozaprocesowych, jednakże nie doprowadziły one do wykrycia sprawcy – stąd decyzja prowadzącego o zwróceniu się do internautów. Sprawcą kradzieży jest mężczyzna w wieku około 60 lat, wzrostu około 180 cm. krępej budowy ciał, ubrany był w kurtkę za pas, szerokie spodnie i brązowe buty. Jego ubiór w całości był w odcieniach szarym i brązowym. Osoby rozpoznające mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Rudzie Śląskiej, tel. 47 8541 510. Można też kontaktować się przez anonimową skrzynkę mailową „Powiadom nas”, dopisując w tytule kradzież KP1. Gwarantujemy anonimowość.

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Lyjo

  Po zdjęciach i rozmiarach poszukiwanego na nich możemy zsumować inteligencję policji i portalu... Serdecznie pozdrawiam ;)

 • boluś

  Jezusek pedzioł ' dzielcie sie ztymi co niy majom' chop wziął sprawy w swoje rynce I SIE PODZIELOŁ! Wziął od tych co zanadto przygrabili.

 • Iks

  Co to znaczy "włamanie do parafii"??? Tzn. że włamanie było do jakiegoś budynku na Orzegowie (na terenie parafii), czy może chodziło o probostwo? A może o kościół, a może o dom parafialny? Drodzy redaktorzy czytajcie to co piszecie....

 • observer

  Oczywiście że można złodzieja rozpoznać, ale pod dwoma warunkami: po pierwsze trzeba zrobić powiększenie postaci na zdjęciu, po drugie, opublikowanie filmu jak złodziej wchodzi i wychodzi ze świątyni. "Mowa ciała" może znacznie pomóc w identyfikacji.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.