Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska ma Medycynę Pracy w 1 godzinę

  • Dodano: 2021-01-03 13:00, aktualizacja: 2021-01-03 16:13

Niemal każdy dorosły choć raz w życiu odwiedził lekarza medycyny pracy. Wizyta w przychodni najczęściej kojarzy się z niekończącymi się kolejkami i odległym terminem konsultacji. A gdybyśmy Ci powiedzieli, że wizyta u lekarza medycyny pracy nie musi tak wyglądać?

Poszukiwania lekarza medycyny pracy

Do obowiązków lekarza medycyny pracy należy wykonanie podstawowych badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych i kontrolnych), których celem jest stwierdzenie zdolności do wykonywania określonych czynności zawodowych u przyszłego bądź obecnego pracownika. Lekarz tej specjalizacji wyklucza szereg przeciwwskazań do podjęcia pracy, sprawdza ogólny stan zdrowia i określa wpływ warunków panujących w miejscu pracy na zdrowie pacjenta. Wizyta nie jest czasochłonna, opiera się na zebraniu dokładnego wywiadu medycznego i wykonaniu kilku podstawowych badań. 

Pamiętaj! Wizyta u lekarza medycyny pracy powinna odbywać się zgodnie z częstotliwością podaną w Kodeksie Pracy. 

Placówka medyczna, która nie zawodzi

Wybór odpowiedniej poradni medycyny pracy to nie lada wyzwanie. Aby ułatwić zainteresowanym poszukiwania profesjonalnej i godnej zaufania Medycyny Pracy, prezentujemy Centrum Medyczne POST MEDICAL mieszczące się przy ul. Pocztowej 7 w Rudzie Śląskiej - Wirku. Placówka ta wychodzi naprzeciw pracownikom i przedsiębiorcom z Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Bytomia, Zabrza i innych śląskich miast. Co więcej, jeżeli to możliwe badania medycyny pracy w POST MEDICAL są organizowane w taki sposób, aby trwały maksymalnie 1 godzinę. Dzięki temu pracownik i pracodawca zyskują czas, który mogą zagospodarować w inny sposób. 

Przewaga Medycyny Pracy w POST MEDICAL nad innymi placówkami

Do głównych zalet Medycyny Pracy POST MEDICAL należą m.in.: gwarancja konsultacji u doświadczonej kadry medycznej, badania odbywające się 5 dni w tygodniu, dogodna lokalizacja, pracownia psychologiczna oraz punkt pobrań materiału do badań na miejscu. Wymienione zalety to wyznaczniki profesjonalnej medycyny pracy. Warto się tym kierować szukając godnych zaufania specjalistów, oszczędzając przy tym swój czas i pieniądze

Oferta Medycyny Pracy POST MEDICAL

POST MEDICAL dba o kompleksową obsługę oferując m.in.:

  • badania wstępne,
  • badania okresowe,
  • badania kontrolne,
  • badania przy zmianie stanowiska pracy,
  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • badania kierowców,
  • badania wysokościowe,
  • badania osób narażonych na promieniowanie jonizujące,
  • badania czynnościowe (EKG, spirometria, audiometria).

Rejestracja na badania medycyny pracy

Proces rejestracji na badania w POST MEDICAL jest niesłychanie prosty! Teraz pracownik może zarejestrować się na badania o dowolnej porze dnia i nocy przez Internet pod adresem https://postmedical.pl/poradnie/medycyna-pracy. Dla osób, które chcą się umówić w sposób tradycyjny pozostaje rejestracja telefoniczna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 19 pod nr tel 32 707 44 99 oraz kontakt e-mail medycynapracy@postmedical.pl


Źródło: Artykuł sponsorowany