Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska: Ponad 80 samochodów sprawdzonych podczas sobotniej akcji

  • Dodano: 2019-10-29 06:30, aktualizacja: 2019-10-29 06:44

Policjanci z rudzkiej drogówki uczestniczyli w kolejnej akcji promującej bezpieczeństwo na drogach.

W sobotnie przedpołudnie każdy kierowca odwiedzający stację kontroli pojazdów przy ulicy Bukowej, mógł wykonać darmową jesienną kontrolę swojego samochodu.

Na uczestników czekały również atrakcje przygotowane przez diagnostów

samochody na hali diagnostycznej - na pierwszym planie policjant

Już kolejny raz rudzka drogówka oraz stacja kontroli pojazdów przy ul. Bukowej  przeprowadzała bezpłatną kontrolę stanu technicznego pojazdów. W sobotę 26 października, pracownicy stacji kontrolowali stan techniczny samochodów, a policjanci z drogówki tłumaczyli jak stan techniczny samochodu wpływa na bezpieczeństwo na drodze. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się nasze akcje. Z roku na rok przybywa chętnych do kontroli swoich pojazdów przed zimą. Cieszy nas, że wśród rudzian wzrasta świadomość konieczności częstszego niż raz w roku sprawdzania stanu najważniejszych układów samochodu, które odgrywają bardzo ważną rolę w bezpieczeństwie.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Olek

    niech kontrolują jak najwięcej, teraz można łatwo naprawić błędne ustawienie, właczy się yanosika, poprowadzi do stacji gdzie można za darmo to poprawić, a bezpieczeństwo znacząco wzrośnie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.