Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska: Ponad 80 samochodów sprawdzonych podczas sobotniej akcji

  • Dodano: 2019-10-29 06:30, aktualizacja: 2019-10-29 06:44

Policjanci z rudzkiej drogówki uczestniczyli w kolejnej akcji promującej bezpieczeństwo na drogach.

W sobotnie przedpołudnie każdy kierowca odwiedzający stację kontroli pojazdów przy ulicy Bukowej, mógł wykonać darmową jesienną kontrolę swojego samochodu.

Na uczestników czekały również atrakcje przygotowane przez diagnostów

samochody na hali diagnostycznej - na pierwszym planie policjant

Już kolejny raz rudzka drogówka oraz stacja kontroli pojazdów przy ul. Bukowej  przeprowadzała bezpłatną kontrolę stanu technicznego pojazdów. W sobotę 26 października, pracownicy stacji kontrolowali stan techniczny samochodów, a policjanci z drogówki tłumaczyli jak stan techniczny samochodu wpływa na bezpieczeństwo na drodze. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się nasze akcje. Z roku na rok przybywa chętnych do kontroli swoich pojazdów przed zimą. Cieszy nas, że wśród rudzian wzrasta świadomość konieczności częstszego niż raz w roku sprawdzania stanu najważniejszych układów samochodu, które odgrywają bardzo ważną rolę w bezpieczeństwie.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Olek

    niech kontrolują jak najwięcej, teraz można łatwo naprawić błędne ustawienie, właczy się yanosika, poprowadzi do stacji gdzie można za darmo to poprawić, a bezpieczeństwo znacząco wzrośnie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.