Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska: Tragiczny koniec poszukiwań 20-latka

  • Dodano: 2020-10-18 11:15

Blisko stu policjantów z Rudy Śląskiej i katowickiego Oddziału Prewencji Policji od wtorku prowadziło poszukiwania 20-latka, który nie wrócił do domu. Po wielu godzinach poszukiwań w trudnych, deszczowych warunkach w środę rano w rejonie kompleksu leśnego znaleziono ciało 20-latka. W sprawie prowadzone będzie postępowanie, mające na celu ustalenie okoliczności tego zdarzenia.

We wtorek przed południem dyżurny Komisariatu Policji V otrzymał informację o zaginięciu 20-letniego mieszkańca naszego miasta. Jak ustalono, mężczyzna dzień wcześniej wyszedł do pracy. Do domu jednak nie wrócił, nie nawiązał również kontaktu z rodziną.

- Rozpoczęto poszukiwania, w których udział brało blisko stu policjantów. Byli to policjanci z Rudy Śląskiej i katowickiego Oddziału Prewencji Policji. Z uwagi na trudne deszczowe warunki i porę nocną poszukiwania na terenie kompleksu leśnego przerwano. O świcie akcja została wznowiona. Zaraz po jej rozpoczęciu na terenie leśnym ujawniono ciało 20-latka - czytamy w komunikacie KMP Ruda Śląska.

W sprawie prowadzone będzie postępowanie, w którego toku policjanci ustalać będą szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.