Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzcy policjanci dwukrotnie zatrzymali 18-letniego włamywacza!

 • Dodano: 2022-08-19 07:15, aktualizacja: 2022-08-19 07:27

Stróże prawa z komisariatu w Rudzie zatrzymali sprawcę włamania i kradzieży kabli miedzianych z pustostanu przy Zabrzańskiej. Po kilku dniach 18-latek wpadł znów gdy próbował włamać się do skrzynki z gazetami przy jednym z marketów. Mieszkaniec Świętochłowic usłyszał kolejne zarzuty i przed sądem odpowie za dwa włamania w ciągu tygodnia.

18-latek odpowie za dwa włamania

W ciągu ostatnich kilku dni policjanci z „jedynki” dwukrotnie zatrzymali młodego włamywacza, mieszkańca Świętochłowic. Za pierwszym razem 18-latek wpadł, gdy włamał się do pustych hal na ulicy Zabrzańskiej. Powiadomieni przez przedstawiciela syndyka policjanci, przeczesując hale znaleźli włamywacza, schowanego nad podwieszanym sufitem. Został on zatrzymany, a śledczy przedstawili mu zarzuty dotyczące włamania i kradzieży. Nie musiało dużo czasu upłynąć, aby przestępca wpadł drugi raz. Tym razem policjanci z patrolówki kontrolowali teren przy marketach na ulicy 1 Maja. Gdy zajrzeli na tyły kompleksu handlowego zobaczyli młodego mężczyznę, który włamywał się do metalowej skrzynki z gazetami. Zatrzymanym okazał się znany już im 18-latek. Miał przy sobie narzędzia służące do włamań.

Teraz śledczy sprawdzają, czy podejrzany może mieć związek z innymi podobnymi przestępstwami w mieście. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. Za popełnione przestępstwa może mu grozić do 10 lat więzienia.

Komentarze (5)    dodaj »

 • Andrew 9

  ,,Dwukrotnie zatrzymali'' - dwukrotnie.

 • Wscuekly

  Wper..dol na rynku batem na golasa

 • Uuaha

  Dobrze mordzia dalej tak rób hahaha to jest polska nic ci nie zrobią

 • observer

  Pytanie brzmi: ile razy jeszcze Policja go będzie zatrzymywać i wypuszczać? I jak tu nie kraść...

 • Kpina + ironia / szydera

  Wszyscy, którzy mają krucjatę i po wpisaniu: ZNOWU RUDZKA PATOLOGIA - miewają orgazm, będą się musieli tym razem obejść smakiem z niesmakiem... :-) Patologia jest wszędzie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również