Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzcy policjanci zatrzymali dilera. Zabezpieczyli blisko 550 porcji narkotyków

  • Dodano: 2020-03-13 06:15, aktualizacja: 2020-03-13 06:45

Policjanci z rudzkiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków.

Do zatrzymania doszło w jego mieszkaniu na terenie Nowego Bytomia. Kryminalni zabezpieczyli blisko 550 porcji narkotyków.

Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków 

Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową w rudzkiej komendzie rozpracowując siatkę dilerów potwierdzili posiadane informacje, że jeden z mieszkańców Nowego Bytomia w swoim mieszkaniu posiada narkotyki. Kryminalni rozpoczęli sprawdzenia i gdy byli już pewni „trafienia”, wkroczyli do mieszkania 58-latka. W trakcie przeszukania znaleźli i zabezpieczyli woreczki z narkotykami. Badanie, przeprowadzone przy pomocy specjalistycznych testerów wykazało, że zabezpieczony proszek to amfetamina, z której można było przygotować blisko 400 porcji dilerskich, ponad 100 porcji marihuany i tabletki extasy. Zatrzymany mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. W przeszłości był on już notowany za przestępstwa narkotykowe. Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie pozwolił na przedstawienie rudzianinowi zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających. Czynności w tej sprawie trwają i policjanci nie wykluczają przedstawienia 58-latkowi kolejnych zarzutów. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Rudzianka

    Brawo!!! Tępić i likwidować pieprzonych dilerów.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.