Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzianin ukradł z mieszkania byłej konkubiny 25 tys. złotych! Grozi mu do 5 lat odsiadki

 • Dodano: 2022-12-14 11:15, aktualizacja: 2022-12-14 13:52

Kryminalni z komisariatu I zatrzymali 33-letniego rudzianina, sprawcę kradzieży pieniędzy z mieszkania byłej konkubiny. Mężczyzna wykorzystał fakt, że był jeszcze w posiadaniu kluczy do mieszkania i wiedział gdzie kobieta ma schowaną gotówkę. Teraz złodziej odpowie za przestępstwo, a o jego losie zadecyduje wkrótce prokurator i sąd.

Policjanci z komisariatu w Rudzie zostali powiadomieni o zuchwałej kradzieży 25 tysięcy złotych. Pokrzywdzona zgłosiła, że jej były konkubent ukradł gotówkę z jej mieszkania i zniknął. Mundurowi szybko rozpoczęli poszukiwania sprawcy, sprawdzając miejsca, gdzie mógł się zamelinować.

Kryminalni po kilku godzinach poszukiwań mieli złodzieja w rękach

33-latek przebywał u kolegów w Halembie, gdzie odzyskano również skradzione pieniądze. Mężczyzna zdążył jednak wydać już 600 złotych, które przeznaczył na konsumpcję z kolegami. Teraz sprawcą zajmie się prokurator i sąd, a grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (5)    dodaj »

 • Karl

  Dobrze niewiernej, nie żyjącej w Chrystusie...

 • Marek z Rudy

  Jestem ciekawym jednej rzeczy ?! Czy ta kobieta która partnera oskarża o kradzież Czy czasem nie odpowie za fałszywe zeznania oświadczenia wyłudzania itp... Jestem przekonany że sprawa stanie się rozwojowa a odpowiednie Urzędy wyciągną wnioski i naprawią chory system.

 • Good

  Złodziejaszkom jeszcze się wydaje że jak ukradnie komuś znajomemu/ żonie/ konkubinie to trudno będzie ich namierzyć....dobrze że się chociaż pobawił z kolegami przynajmniej będzie mieć wspomnienia na parę lat

 • Maria Kowalska

  Konkubinat to grzech !!!

 • WiyszJak

  A co to jest grzech? Wymysł ściema itd.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również