Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzka Straż Miejska szuka właściciela roweru

 • Dodano: 2020-08-13 08:00, aktualizacja: 2020-08-13 06:21

Straż Miejska w Rudzie Śląskiej szuka właściciela roweru, który został znaleziony na przystanku autobusowym "Halemba Kościół" przy ulicy 1 Maja.

Właściciel roweru proszony jest o kontakt z dyżurnym jednostki w Rudzie Śląskiej przy ulicy Gen. Hallera 61 pod nr telefonu 32 3423 060.

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Jo

  Tyn co te koło łostawił to trzyźwy na pewno nie był

 • boluś

  Wyboca Ci bzdury' camu? długo tumaczyć' ale kcesz u[...]ić NIETYKALNYCH? Kcesz familiarnej sitwie zagrzać [...]y? Na takie wariactwo nowet mnie niy stać. Sądy działajom jak piramidy! Starsi kontrolujom i wychowujom młodszych. Istnieje ciągłość zależności , dyspozycyjności i wdzięczności bo połno tam wielopokoleniowych idotów. Sorki ale zabrałaś sie do tego publikowania w taki sposób w jaki powyżej wzmiankowani nos osądzajom. Cyli łod [...]y strony' życzą powodzynia

 • Janecka

  Jak ja chciałam nagłośnić korupcję w SO w Gliwicach to tematem nikt nie chciał się zająć ale bzdury są publikowane

 • boluś

  Może poszukajom właściela smrodu na Karmańskim ,Kokotku i osiedlu Nałkowskiej i Norwida. Dzisiok zaś go niy znoleżli. Szybko jeżdżom bez to niy stwierdziyli ani smrodu' ani właściciela tegoż' ani niy zauważyli pośpiesznej ewakuacji przyczyn tegoż zapaszku. Trza by ich nauczyć łazić piechty. To dobrze robi na spostrzegawczość !

 • Taki tam

  Niy czujom, bo to strefa czerwono i mają maseczki na nosie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.