Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzki Kociniec walczy o dotację na ratowanie zwierząt! Pomóżmy im wygrać!

  • Dodano: 2023-11-15 13:15, aktualizacja: 2023-11-16 09:21

Fundacja „Pomagamy kotom by znalazły dom” bierze udział w konkursie na dotację na ratowanie zwierzaków, organizowanym przez stronę ratujemyzwierzaki.pl. Do wygrania jest 100 tys. złotych!

Łap dotacje na Organizacje!

Kociniec, który na co dzień ratuje bezdomne koty, postanowił powalczyć o dotację na wsparcie swojej działalności. Główna dotacja wynosi 100 000 zł. Przyznane zostaną także mniejsze dotacje w wysokości 3 x 50 000 zł, 3 x 40 000 zł, 3 x 30 000 zł, 3 x 25 000 zł 3 x 10 000 zł, 3 x 5 000 zł. 19 organizacji z największą liczbą Darczyńców otrzyma dotacje, a kolejne 6 pakiety marketingowe. 

To, czy Kociniec otrzyma dotację na ratowanie kotów, zależy od ilości darczyńców, którzy wpłacą symboliczną kwotę do skarbonki konkursowej fundacji. 

Aby wesprzeć Fundację w walce o dotację, wystarczy kliknąć poniższy baner!

Warto się spieszyć – konkurs trwa do 6 grudnia! 

Fundacja dla bezdomnych kotów

Fundacja „Pomagamy kotom by znalazły dom” działa w Rudzie Śląskiej od marca 2023 roku. Do Kocińca trafiają bezdomne, często schorowane koty, które szukają kochającego domu. Założycielka Fundacji, pani Joanna robi wszystko, aby zapewnić zwierzętom godny byt. Jak pomóc kociakom? Przekazując dary w postaci karmy, legowisk czy zabawek dla kotów, przekazując darowiznę o dowolnej kwocie bądź adoptując kota pragnącego miłości!

Działania Fundacji można obserwować na facebookowym fanpage-u.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Rudi

    I to jest pomoc zwierzętom. Nie to co we Faunie. Dej, dej, dej i o nic nie pytaj i nic nie chciej wiedzieć. Tu pieniążki wpadną szerokim strumieniem

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również