Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzkie granie dla Ady Rozner

  • Dodano: 2020-09-29 20:00, aktualizacja: 2020-09-30 21:41

Ada to 27 latka, która w marcu ubiegłego roku uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu, którego konsekwencje są tragiczne. Dziewczyna doznała całkowitego niedowładu wszystkich kończyn, utraciła mowę oraz usunięto jej ponad połowę kości czaszki.

Dziś, dzięki intensywnej rehabilitacji, Ada odzyskała sprawność prawej strony ciała i zaczęła mówić. Mimo to potrzebuje dalszej rehabilitacji, aby kontynuować walkę o normalne życie, na którym jej tak bardzo zależy. Miesięczny koszt jej rehabilitacji to około 20 tys. złotych - mówi Arkadiusz Pilarz, prezes Fundacji Armia Przyjaciół. 

Już 31 października (sobota) specjalnie dla Ady odbędzie się koncert charytatywny „Rudzkie granie”, z którego dochód przeznaczony zostanie na jej rehabilitację. Podczas imprezy nie zabraknie występów artystycznych i wielu innych atrakcji. Odbędzie się także kiermasz charytatywny oraz sprzedaż ciast i napojów.

Będzie to przede wszystkim impreza rozrywkowa, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. To doskonały sposób na kulturalne, rozrywkowe i rodzinne spędzenie wieczoru,  ale jej celem jest przede wszystkim pomoc naszej podopiecznej. Pomóżmy Adzie przezwyciężyć zły los - podkreśla Arkadiusz Pilarz,  organizator wydarzenia.

Koncert odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej - Nowym Bytomiu, Wystąpią w nim artyści polskiej sceny muzycznej i artystycznej: Luzaky, Luky, Bubbles & Art. (artystyczny pokaz baniek)., Chwytak & Zuza, Zespół DOX, Ghost, oraz Baciary.

W trakcie trwania koncertu obowiązywać będą wszystkie aktualne zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii COVID-19, takie jak zasłanianie ust i nosa oraz obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku MCK

„Rudzkie Granie” to jedna z nielicznych imprez odbywających się w Polsce podczas pandemii COVID-19, dlatego tym bardziej warto wziąć w niej udział, dobrze i bezpiecznie się bawić, a przede wszystkim pomóc Adzie w walce o normalne życie. – mówi Arkadiusz Pilarz

Bilety na koncert można nabyć za pomocą Internetu .Koszt biletów to: 25 zł - osoba dorosła, 20 zł - dzieci powyżej 3 lat, dzieci poniżej 3 lat - za darmo (należy zgłosić dziecko w tym wieku w celu zachowania odpowiedniej ilości osób w budynku).

Jeśli ktoś zdecyduje się na udział w imprezie powinien przelać na konto Fundacji (Numer konta Fundacji: 88 1140 2004 0000 3402 7954 6181) kwotę należną za bilety w tytule wpisując „Rudzkie Granie. X dorosłych X dzieci”. Lub klikną przyciski "kup teraz" na stronie internetowej fundacji http://armiaprzyjaciol.pl/rudzkie-granie, wysłać maila na adres kontakt@armiaprzyjaciol.pl, podać imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu każdej osoby, która będzie uczestniczyć w wydarzeniu, a także potwierdzenie przelewu. Po wykonaniu tych wszystkich czynności, organizatorzy wyślą bilet w formie elektronicznej, który należy pokazać przy wejściu do MCK.

Liczba biletów jest ograniczona. Nie będzie możliwości ich zakupu w dniu imprezy.
 

Rudzkie granie dla Ady Rozner

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Anżej

    Chwytak?? Oni óżywajom wólgaryzmuf :(

  • elo

    To siedz w doma

  • Anżej

    ale tam bendom małe dzieci a oni muwiom brzytkie wyrazy na k i ch i nawet na f :(

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.