Wiadomości z Rudy Śląskiej

Sesje networkingowe

  • Dodano: 2011-11-18 08:45, aktualizacja: 2011-11-18 08:53

Prowadzenie własnej działalności bez sieci kontaktów nie zawsze może się udać. W nawiązaniu takich relacji pomógł Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej organizując sesje networkingowe.

To jednak nie wszystko co zorganizowano w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Urząd pamiętał nie tylko o ludziach biznesu, ale też o bezrobotnych.

Grażyna Pander - Kokoszka prowadzi swoją działalność gospodarczą. Zdaje sobie sprawę, że wymaga to nawiązywania kontaktów. - Żeby sobie nawzajem pomagać – podkreśla kobieta. Pani Grażyna uczestniczyła w jednej z sesji networkingowych, które odbyły się we wtorek i czwartek po to, by przedsiębiorcy mogli nawiązać ze sobą kontakt, a dzięki temu uzyskać wsparcie lub nowych klientów. - Najlepszą reklamą jest poczta pantoflowa – podkreśla Hanna Król, przedsiębiorca. Te spotkania zgromadziły tych, którzy otrzymali z Powiatowego Urzędu Pracy dotacje na otwarcie własnego biznesu.

Sesje networkingowe to część tego, co przygotował  Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Od poniedziałku odbywały się różne spotkania – z jednej strony dla przedsiębiorców, z drugiej dla bezrobotnych. Ci ostatni mogli m.in. poznać swoje predyspozycje.

W piątek pracownicy PUP podsumują Tydzień. Pomogą w tym wypełnione przez uczestników spotkań ankiety.

Źródło: www.sferatv.pl
Oglądaj serwis informacyjny "Wydarzenia" na antenie Telewizji Sfera.
 

 

 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również