Wiadomości z Rudy Śląskiej

Silesia Boxing Show 2020: W Rudzie Śląskiej odbędzie się prawdziwe bokserskie święto

  • Dodano: 2020-09-09 13:45, aktualizacja: 2020-09-14 12:15

Bokserskie show, czyli gala Silesia Boxing Show 2020 odbędzie się w sobotę (12 września) w rudzkiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Halembie. Łącznie w trakcie imprezy stoczonych zostanie trzynaście walk - osiem zawodowych oraz pięć w boksie olimpijskim.

W walce wieczoru zaprezentuje się m.in. rudzianin Remigiusz Wóz, który zawalczy o tytuł zawodowego mistrza Polski. Jego walka z Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim zapowiada się niezwykle ciekawie. Poza tym w ringu wystąpi wielu innych zawodników grupy Silesia Boxing m.in.: Mateusz Rybarski, Bojana Libiszewska, Bartek Barczyński, doświadczony Bartek Grafka, Kuba Laskowski czy też Marcin Ficner i Michał Bulik.

Nie zabraknie też innych gwiazd ze świata boksu. Wśród nich pojawi się m.in. pretendent do mistrza świata Mariusz "Wiking" Wach czy też utytułowany Damian Jonak.

Jak zapowiadają organizatorzy sobotniego wydarzenia, Gala Silesia Boxing Show 2020 będzie prawdziwym bokserskim świętem, a cala impreza będzie transmitowana przez 3 kanały telewizji Polsat (Polsat Sport, Polsat Sport Fight i SuperPolsat).

Organizatorami zawodów są Silesia Boxing oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.