Wiadomości z Rudy Śląskiej

Śląsk pokonany

• Dodano: 2007-05-07 00:00, aktualizacja: 2009-05-06 13:21

Po ubiegło tygodniowej porażce z ostatnim zespołem ligi można było mieć obawy że kolejny mecz z zespołem z dolnych rejonów tabeli będzie ciężką przeprawom. Na szczęcie nasz zespól wygrał zdecydowanie inkasując tym samym trzy punkty.

Mecz ułożył się po naszej myśli gdyż juz w 2min bramkę zdobył Dykta przez co goście nie mogli grać defensywnie, jednak w tej połowie spotkania to jedyne godne odnotowania zdarzenie. Druga połowa rozpoczęła się od śmiałych ataków gości na co czekał nasz zespół w wyprowadzać kontry.
W 60 min pojedynek sam na sam z bramkarzem gości przegrał Hendel, jednak w tej samej minucie zrehabilitował sie strzelając bramkę głowa po rzucie rożnym, 65 po kolejnym rzucie rożnym na 3:0 podwyższył głową Kosiecki. Wynik spotkania ustalił w 68 minucie Hendel kończąc znakomita kontrę zespołu. Do końca spotkania nasz zespól kontrolował mecz i przy odrobinie większej dokładności można było pokusić się o wyższy wynik. Wynik na pewno cieszy, gra?

Slavia-Śląsk Świętochłowice 4:0 (1:0)

Skład: Franke, Pfeifer, Szymik, Konefał, Rybarczyk, Hendel, Ficulak, Kosiecki, Kudełko (75 Głuszak), Dykta (80 Fereniec)
Bramki: Dykta 2min, Hendel 61, Kosiecki 65, Hendel 68.