Wiadomości z Rudy Śląskiej

Śledczy szukają świadków wypadku z udziałem autobusu

  • Dodano: 2020-02-14 06:15, aktualizacja: 2020-02-14 06:33

Śledczy z Wydziału Kryminalnego rudzkiej komendy szukają świadków wypadku do którego doszło w dniu 10 stycznia 2020 roku około godziny 17:15 na skrzyżowaniu ulic Chorzowskiej, Niedurnego i Czarnoleśnej.

Kierowca autobusu linii 23 aby uniknąć potrącenia pieszego, który wtargnął na przejście dla pieszych w cyklu światła czerwonego, zmuszony był do gwałtownego hamowania. W wyniku tego zdarzenia małoletni pasażer autobusu doznał obrażeń ciała.

Śledczy szukają przede wszystkim świadków, którzy byli w rejonie tego skrzyżowania i widzieli zdarzenie. Osoby te prosimy o kontakt z prowadzącą sprawę pod numerem telefonu tel. 32 244 92 37, bądź korzystając z adresu e-mail: ewa.czarnocka@ruda.ka.policja.gov.pl

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Kierowca autobusu

    Ludzie przechodzący-zamierzający przejść przez przejście dla pieszych widząc autobus który się zbliża nie żądają sobie sprawy jaka siła działa w pojeździe podczas hamowania. A za pasażerów odpowiada kierowca! I niestety każdy wybiega na drogę jak mu się podoba bo myśli że ten pojazd zatrzyma się w ułamku sekundy. Brak ludzkiej wyobraźni. To są sekundy żeby zwolnić zaczekać upewnić się nic więcej czy naprawdę warto poświęcić życie dla kilku sekund? Piesi zastanówcie się, my naprawdę podczas hamowania robimy co możemy ale to nie jest tak hop-siup to nie samochód osobowy czy naprawdę warto poświęcić swoje lub czyjeś życie dla kilku sekund?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.