Wiadomości z Rudy Śląskiej

Smerfowa Przygoda: Spektakl interaktywny dla dzieci w Śląskim Teatrze Impresaryjnym

  • Dodano: 2024-03-15 12:15

Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty serdecznie zaprasza na spektakl połączony z animacją i piosenką, podczas którego dzieci czeka prawdziwa "Smerfowa Przygoda''!

Spektakl Smerfów dla dzieci w Rudzie Śląskiej

Mali widzowie przeniosą się wraz z bohaterami do smerfowej wioski, gdzie czeka na nie wiele wyśpiewanych przygód. Każde dziecko będzie współtworzyć naszą smerfową historię i aby jeszcze bardziej pobudzić ich wyobraźnię prosimy, aby wszyscy mali widzowie przyszli ubrani w kolorach smerfowych - będzie fajnie.

Uczestnicy spektaklu przeniosą się do małej smerfowej wioski, położonej hen w dalekim lesie, gdzie w małych domkach w kształcie grzybków mieszkają małe niebieskie ludziki. Głównymi bohaterami przedstawienia jest piękna Smerfetka, Smerf Ważniak smerfujący wciąż swoje mądrości, mały Zgrywus i oczywiście czający się w pobliżu wioski niezbyt grzeczny Gargamel - wuj Gargi? Co będzie działo się w wiosce, czy Ważniak z przyjaciółmi wysmerfuje jakąś ważność i czy Gargamel już zawsze pozostanie zły? - wszystkie pytania i wątpliwości wysmerfuje spektakl "SMERFY. Czy Gargamel zostanie wujem Gargi"?

Podczas smerfowej przygody historia smerfów i Gargamela ożywiona zostanie piosenkami i animacją. Podczas spektaklu dzieci biorą aktywny udział w zabawie. Prostota przekazu, bliskość dzieci z bohaterami, niebieskie kolory wciągną widzów w opowieść pełną zabawy. Smerfowa przygoda to przede wszystkim dobra zabawa z piosenką - to przede wszystkim aktywność dzieci podczas przedstawienia i współtworzenie spektaklu. 

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 1 do 11 lat. W zabawie mogą brać udział starsze dzieci lubiące piosenki i przygody.

SMERFY. Czy Gargamel zostanie wujem Gargi? - spektakl familijny

13 kwietnia 2024 (sobota) godz. 17.00
Bilety w cenie: 25 i 20 zł

KUP bilet

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również