Wiadomości z Rudy Śląskiej

Spektakl "Królewna Fasolka" - interaktywna przygoda dla dzieci w krainie Grządkowej

  • Dodano: 2024-01-18 08:00, aktualizacja: 2024-01-18 08:24

Już niebawem, 21 stycznia 2024 roku o godzinie 16:00, Dom Kultury Bielszowice stanie się areną niezwykłego wydarzenia dla najmłodszych - spektaklu teatralnego zatytułowanego "Królewna Fasolka". To wyjątkowe wydarzenie nie tylko zapewni dzieciom rozrywkę, ale także przeniesie je w świat nauki i magii na scenie.

Spektakl "Królewna Fasolka" - czarodziejska przygoda dla maluchów

W Krainie Grządkowej zamieszkują dwaj uroczy skrzaty, Karotek i Groszka, którzy oddają się z pasją uprawie warzyw i owoców. Jednak spokój tego miejsca zostaje nagle zachwiany, gdy przed ich domkiem pojawia się małe ludzkie dziecko. Okazuje się, że Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową, grożąc zniszczeniem wszystkich upraw.

Na scenie nie zabraknie nie tylko skrzatów i Cebulowej Wróżki, ale także dzieci zasiadających na widowni. Wspólnie postanawiają stanąć wobec Robaczka i ocalić Krainę Grządkową. Czy im to się uda? Jaką rolę odegra małe ludzkie dziecko w tej niezwykłej przygodzie? A może szpinak, który pojawi się na scenie, okaże się kluczem do rozwiązania tego zagadkowego problemu?

Spektakl "Królewna Fasolka" przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia i obiecuje mnóstwo emocji oraz interaktywną zabawę z publicznością. Bilety w cenie 20 złotych dostępne będą od stycznia 2024 roku.

Nie przegapcie tej okazji, aby razem z bohaterami spektaklu wyruszyć w magiczną podróż do Krainy Grządkowej i zanurzyć się w tej niezwykłej historii!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również