Wiadomości z Rudy Śląskiej

Stowarzyszenie Polska 2050 z Rudy Śląskiej piecze kołocz dla bezdomnych

  • Dodano: 2021-12-20 06:45, aktualizacja: 2021-12-20 10:03

Wolontariusze stowarzyszenia Polska 2050 z Rudy Śląskiej po raz kolejny upieką bożonarodzeniowy kołocz i przekażą go osobom w kryzysie bezdomności. Każdy może przyłączyć się do akcji!

Ciasto dla potrzebujących

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które niestety nie wszyscy będą spędzali w gronie rodziny. Z myślą o tych najbardziej ubogich, wolontariusze stowarzyszenia Polska 2050 z naszego miasta postanowili po raz kolejny upiec bożonarodzeniowy kołocz i przekazać go do noclegowni w Rudzie Śląskiej. Tam otrzymają go osoby bezdomne i potrzebujące. 

Akcja dla każdego

Polska 2050 zaprasza do udziału w akcji wszystkich chętnych. Osoby zainteresowane wsparciem wolontariuszy, na przykład poprzez upieczenie blachy kołoczu dla bezdomnych, prosi się o kontakt telefoniczny na numer 602 497 290.

Bożonarodzeniowy kołocz ma zostać przekazany do noclegowni w czwartek, 23 grudnia!

Polska 2050 w Rudzie Śląskiej

Stowarzyszenie Polska 2050 Ruda Śląska zrzesza wolontariuszy i sympatyków ruchu Polska 2050, którego liderem jest Szymon Hołownia. Zrzeszeni angażują się w przeróżne akcje społeczne organizowane na terenie miasta - dotyczy to spraw społecznych, jak i tych związanych z ekologią i ochroną środowiska. Przygotowywali m.in. paczki, które zostały przekazane rodzinom potrzebującym w ramach akcji "Szlachetna Paczka", której finał przeżywaliśmy w zeszły weekend.

Stowarzyszenie Polska 2050 z Rudy Śląskiej piecze kołocz dla bezdomnych

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

  • Kasia

    smakowite ciacho, od nich bym zjadła ale od tych co nas okradają bym nie wzieła do ust bo bała bym sie że mnie otrują

  • On

    Akcja dobra ale Polska 2050 i płaczący nad konstytucją Hołownia szkoda gadać.. Tak jak cała opozycja nic nie robi a dużo gada i ciągle jakieś problemy z nimi

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.