Wiadomości z Rudy Śląskiej

Stowarzyszenie Polska 2050 z Rudy Śląskiej piecze kołocz dla bezdomnych

 • Dodano: 2021-12-20 06:45, aktualizacja: 2021-12-20 10:03

Wolontariusze stowarzyszenia Polska 2050 z Rudy Śląskiej po raz kolejny upieką bożonarodzeniowy kołocz i przekażą go osobom w kryzysie bezdomności. Każdy może przyłączyć się do akcji!

Ciasto dla potrzebujących

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które niestety nie wszyscy będą spędzali w gronie rodziny. Z myślą o tych najbardziej ubogich, wolontariusze stowarzyszenia Polska 2050 z naszego miasta postanowili po raz kolejny upiec bożonarodzeniowy kołocz i przekazać go do noclegowni w Rudzie Śląskiej. Tam otrzymają go osoby bezdomne i potrzebujące. 

Akcja dla każdego

Polska 2050 zaprasza do udziału w akcji wszystkich chętnych. Osoby zainteresowane wsparciem wolontariuszy, na przykład poprzez upieczenie blachy kołoczu dla bezdomnych, prosi się o kontakt telefoniczny na numer 602 497 290.

Bożonarodzeniowy kołocz ma zostać przekazany do noclegowni w czwartek, 23 grudnia!

Polska 2050 w Rudzie Śląskiej

Stowarzyszenie Polska 2050 Ruda Śląska zrzesza wolontariuszy i sympatyków ruchu Polska 2050, którego liderem jest Szymon Hołownia. Zrzeszeni angażują się w przeróżne akcje społeczne organizowane na terenie miasta - dotyczy to spraw społecznych, jak i tych związanych z ekologią i ochroną środowiska. Przygotowywali m.in. paczki, które zostały przekazane rodzinom potrzebującym w ramach akcji "Szlachetna Paczka", której finał przeżywaliśmy w zeszły weekend.

Stowarzyszenie Polska 2050 z Rudy Śląskiej piecze kołocz dla bezdomnych

Komentarze (4)    dodaj »

 • Mikołaj

  Teraz wiadomo piekli u Poloczka (Ta pani co się boi ze ja torują niech się zastanowi)

 • Żenada

  I to jest pomóc dla bezdomnych?! Zmienicie ich życie kawałkiem ciasta? Przed świętami to prześcigacie się w durnych inicjatywach dla biednych i uciśnionych natomiast po świętach następne 11 miesięcy macie ich gdzieś. Bezdomni są bezdomnymi cały rok...w wigilię to objedzeni chodzą bo każdy nagłe w tym katolickim kraju chce ich nakarmić. Taka inicjatywa a'la Ola Poloczek narobic szumu i nic z tego nie wynika. Wiadomo już dlaczego wstąpiła do tego stowarzyszenia...

 • Kasia

  smakowite ciacho, od nich bym zjadła ale od tych co nas okradają bym nie wzieła do ust bo bała bym sie że mnie otrują

 • On

  Akcja dobra ale Polska 2050 i płaczący nad konstytucją Hołownia szkoda gadać.. Tak jak cała opozycja nic nie robi a dużo gada i ciągle jakieś problemy z nimi

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również