Wiadomości z Rudy Śląskiej

Święty Mikołaj odwiedził dzieci z Osiedla Kaufhaus i dzielnicy Wirek

  • Dodano: 2018-12-06 13:30

Wczoraj odbyło się wyjątkowe spotkanie z Mikołajem - w plenerze! Miejski Ośrodek Pomocy w Rudzie Śląskiej oraz Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty zapewniły dzieciom z Osiedla Kaufhaus, oraz z dzielnicy Wirek moc atrakcji podczas spotkania ze Świętym Mikołajem.

- To wydarzenie zorganizowane zostało w ramach programu " Ruda Śląska dla społeczności lokalnej". O 15:00 spotkaliśmy się z mieszkańcami Osiedla Kaufhaus, a teraz Święty Mikołaj przybył do dzieci z dzielnicy Wirek - mówiła Anna Roszczyk z MCK. - Jest to ostatnia impreza plenerowa w tym roku w ramach tego projektu, który rozpoczęliśmy ten od "Kolorowej karawany", później organizowaliśmy różne koncerty i m.in.: Dzień Dziecka. Dzisiaj kończymy ten cykl również na kolorowo. Bardzo się cieszę, że pomimo chłodu tak wiele osób wzięło udział w naszej zabawie - dodała.

Dzieci wzięły udział w interaktywnym programie "Zamieszanie w świecie Elfów" w wykonaniu Teatru Przystań. Pomimo późnej pory oraz panującego chłodu frekwencja dopisała, a uśmiech nie schodził nawet na chwilę twarzy dzieci. W programie imprezy znalazł się słodki poczęstunek oraz wspólne tańce i zabawa.

Święty Mikołaj odwiedził dzieci z Osiedla Kaufhaus i dzielnicy Wirek

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.