Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Sylwestrowa noc minęła spokojnie

  • Dodano: 2018-01-02 12:00

Sylwester 2017 w Rudzie Śląskiej przebiegł spokojnie. Nad bezpieczeństwem bawiących się mieszkańców naszego miasta czuwało kilkudziesięciu policjantów. Nie odnotowano poważnych zdarzeń – jednak policjantom nie brakowało pracy.

Większość interwencji dotyczyła głośnych, sylwestrowych zabaw oraz nietrzeźwych osób zakłócających porządek publiczny. Statystycznie w ciągu doby interwencji było 113 z czego 65 przypadło na największy szczyt sylwestrowej zabawy. Nie odnotowano jednak poważnych zdarzeń, co bardzo cieszy. W tę wyjątkową noc nad bezpieczeństwem rudzian czuwało kilkudziesięciu policjantów umundurowanych i tych pełniących służbę po cywilu. Większość interwencji podejmowanych przez stróżów prawa dotyczyła głośnych sylwestrowych zabaw i nieporozumień osób będących pod wpływem alkoholu. Nad drogach pracowali policjanci drogówki, którzy przez całą noc przeprowadzali kontrole, sprawdzając stan psychofizyczny kierujących.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Hm

    Szkoda że na bykowinie o 4 musieliśmy czekać godzinę na taxi a z innej korporacji 1,5

  • TAXI DRIVER

    Co to ma do artykułu ?Na co dzień ludzie nie korzystają tak licznie z usług TAXI więc nie ma tylu taksówkarzy.Myślisz, że z powodu jednej nocy warto dokładać do interesu?

  • Złotowa

    Jako taksiarz nawet stwierdzę, że od lat ta noc była najgorsza. Mało ludzi na mieście, malo zabaw.... Jak tak ciepło to nawet wolą się przejść.... Ehh

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.