Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ukazał się nowy singiel rudzkiego muzyka Gabora!

 • Dodano: 2022-11-08 13:15, aktualizacja: 2022-11-08 14:40

Michał Gabor, młody wokalista z Rudy Śląskiej, wraca z kolejnym singlem. Utwór „Chcemy być sobą” to czwarty i ostatni singiel tego artysty w tym roku. Utwór można było już usłyszeć w 4Fun TV.

Kolejny singiel rudzianina

Michał Gabor, 27-letni rudzianin, opublikował swój najnowszy singiel na kanale YouTube 4 listopada. Gabor śpiewa o życiu młodych ludzi, którzy po prostu chcą podejmować własne decyzje, ze wszystkimi ich konsekwencjami. 

- Mamy jedno życie, kilka chwil na tym świecie, które trzeba wykorzystać na maxa i czerpać z tego radość. Jestem zdania, że trzeba do tego dążyć i jak się nie da jednym sposobem, to się szuka kolejnego, a czasem trzeba lekko nagiąć reguły gry, żeby się spełnić. Los nas nie traktuje równo, ale nie trzeba patrzeć na to co mają inni – czytamy w opisie singla w serwisie Youtube.

Teledysk został nakręcony w Katowicach, m.in. na znanej z imprezowego klimatu ulicy Mariackiej. 

Najnowszego utworu Gabora możecie posłuchać poniżej!

Synek z Rudy Śląskiej

Artysta działający pod pseudonimem Gabor ma 27 lat i pochodzi z Rudy Śląskiej. Od lat zajmuje się muzyką – koncertuje i publikuje nowe utwory w sieci. Jego piosenki można także usłyszeć w stacjach radiowych, które coraz częściej nagłaśniają twórczość młodego rudzianina. Wspierają go takie stacje jak 4Fun TV, ESKA oraz Radio Supernova. Michał Gabor od dłuższego czasu jest związany z wytwórnią ID Records. Z utworami rudzianina możecie zapoznać się na jego kanale YouTube!

Komentarze (4)    dodaj »

 • Raper

  Przepraszam, ale nie da się tego słuchać :(

 • Babka

  Stary dziadek bez jakichkolwiek umiejętności pozuje na gwiazdę. Zawsze pokazuje się takich nieudaczników i beztalencia że niby z Rudy. Potem Śląsk jest odbierany jako obciach, jakby serio nie było tu z ludzi zdolnych.

 • Edzia

  Albo sie starzeje albo słabe te nowe trendy muzyczne.

 • Xy

  Starzejesz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również