Wiadomości z Rudy Śląskiej

Utrudnienia w ruchu na DTŚ na odcinku od wiaduktu ul. Jana Styczyńskiego przedłużone!

 • Dodano: 2021-06-18 11:30

Aktualizacja!

W związku z następnym etapem robót remontowych na Drogowej Trasie Średnicowej utrudnienia występujące obecnie na odcinku od wiaduktu ul. Jana Styczyńskiego do wysokości stacji paliw Orlen w kierunku Zabrza będą przedłużone do 22 czerwca 2021 r.

Dodatkowo obejmą one odcinek na wysokości wiaduktu z trasą N-S, gdzie zamknięty będzie środkowy i skrajnie prawy pas ruchu w kierunku Zabrza.

Uwaga, kierowcy!

W dniach 14-18 czerwca 2021 r. wystąpią utrudnienia w ruchu na Drogowej Trasie Średnicowej na odcinku od wiaduktu ul. Jana Styczyńskiego do wysokości stacji paliw Orlen, w kierunku Zabrza.

W trakcie robót prowadzonych w ramach remontów bieżących jezdnia zostanie zwężona do jednego pasa. Remontowi zostaną poddane wszystkie pasy ruchu na tym odcinku.


Źródło: UM Ruda Śląska

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • Olek

  Jedziesz jedziesz i widzisz korek to Tu

 • B.

  Ciekawe KTO PISAŁ TEN KOMUNIKAT.....??? Bardzo precyzyjne określenie, gdzie, skąd, dokąd .... dla jasności - nie wiadomo gdzie jest ul. Styczyńskiego ani nie wiadomo o jaką stację Orlen chodzi.... dramat.... czy naprwdę REDAKCJA NIE JEST W STANIE KONTROLOWAĆ CO PUBLIKUJĄ AUTORZY tzn redaktorzy strony?

 • Wojtyła

  Wpisujesz w google nazwe ulicy i wychodzi wiadukt. Orlen w Rudzie w strone Zabrza jest jeden. Wiem ze upal itp ale to od myślenia nie zwalnia.

 • Ja

  To portal głównie dla Rudzian. Mieszkasz tutaj, jeździsz DTŚką i nie wiesz? Czas poznać własne miasto

 • Edek

  Przecież wszystko Ci pisze B.

 • B.

  Gdzie? Konkret- Ruda lub Chebzie, kierunek ( dalej jest podany ale dla osobie, która nie jest z Rudy nic to nie powie), w jakich godzinach, na jakim odcinku. Przyznam się, że ja dalej nie wiem o który odcinek chodzi... pusta mowa.. - coś powiedziane, tak by niewielu zrozumiało i wszyscy pchali się tam gdzie będzie korek... cudownie. Dobrej, bezpiecznej i szybkiej jazdy wszystkim!

 • Gustaw

  Jedź jak chcesz, kogo to obchodzi że nie ogarniasz dwóch punktów orientacyjnych na 3 km odcinku rudzkim dts

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.