Wiadomości z Rudy Śląskiej

Utrudnienia w ruchu na DTŚ na odcinku od wiaduktu ul. Jana Styczyńskiego przedłużone!

 • Dodano: 2021-06-18 11:30

Aktualizacja!

W związku z następnym etapem robót remontowych na Drogowej Trasie Średnicowej utrudnienia występujące obecnie na odcinku od wiaduktu ul. Jana Styczyńskiego do wysokości stacji paliw Orlen w kierunku Zabrza będą przedłużone do 22 czerwca 2021 r.

Dodatkowo obejmą one odcinek na wysokości wiaduktu z trasą N-S, gdzie zamknięty będzie środkowy i skrajnie prawy pas ruchu w kierunku Zabrza.

Uwaga, kierowcy!

W dniach 14-18 czerwca 2021 r. wystąpią utrudnienia w ruchu na Drogowej Trasie Średnicowej na odcinku od wiaduktu ul. Jana Styczyńskiego do wysokości stacji paliw Orlen, w kierunku Zabrza.

W trakcie robót prowadzonych w ramach remontów bieżących jezdnia zostanie zwężona do jednego pasa. Remontowi zostaną poddane wszystkie pasy ruchu na tym odcinku.


Źródło: UM Ruda Śląska

Komentarze (7)    dodaj »

 • Olek

  Jedziesz jedziesz i widzisz korek to Tu

 • B.

  Ciekawe KTO PISAŁ TEN KOMUNIKAT.....??? Bardzo precyzyjne określenie, gdzie, skąd, dokąd .... dla jasności - nie wiadomo gdzie jest ul. Styczyńskiego ani nie wiadomo o jaką stację Orlen chodzi.... dramat.... czy naprwdę REDAKCJA NIE JEST W STANIE KONTROLOWAĆ CO PUBLIKUJĄ AUTORZY tzn redaktorzy strony?

 • Wojtyła

  Wpisujesz w google nazwe ulicy i wychodzi wiadukt. Orlen w Rudzie w strone Zabrza jest jeden. Wiem ze upal itp ale to od myślenia nie zwalnia.

 • Ja

  To portal głównie dla Rudzian. Mieszkasz tutaj, jeździsz DTŚką i nie wiesz? Czas poznać własne miasto

 • Edek

  Przecież wszystko Ci pisze B.

 • B.

  Gdzie? Konkret- Ruda lub Chebzie, kierunek ( dalej jest podany ale dla osobie, która nie jest z Rudy nic to nie powie), w jakich godzinach, na jakim odcinku. Przyznam się, że ja dalej nie wiem o który odcinek chodzi... pusta mowa.. - coś powiedziane, tak by niewielu zrozumiało i wszyscy pchali się tam gdzie będzie korek... cudownie. Dobrej, bezpiecznej i szybkiej jazdy wszystkim!

 • Gustaw

  Jedź jak chcesz, kogo to obchodzi że nie ogarniasz dwóch punktów orientacyjnych na 3 km odcinku rudzkim dts

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.