RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

W BR Ekspert.pl nic im nie umknie!

  • Dodano: 2017-11-02 13:15, aktualizacja: 2018-01-17 22:08

Prowadzisz firmę na terenie Rudy Śląskiej, Zabrza, Katowic czy Chorzowa? Zajmij się biznesem, a księgowość i rozliczenia zostaw w BR Ekspert.pl. Firma współpracuje z siecią portali Silesia.info.pl

BR Ekspert.pl posiada ponad 20-letnie doświadczenie z zakresu księgowości i podatków. Pracownicy na bieżąco śledzą zmiany w prawie regulującym działanie firm jednoosobowych, spółek prawa handlowego czy organizacji pozarządowych. W obsłudze tych ostatnich BR Ekspert.pl jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych biur rachunkowych na terenie Śląska.

Bardzo fachowa obsługa, duże doświadczenie w branży księgowej, duża znajomość przepisów, ceny usług niewygórowane a przede wszystkim miłe i sympatyczne osoby – oceniła osoba współpracująca z BR Ekspert.pl

BR Ekspert.pl specjalizuje się w obsłudze zarówno małych, średnich, jak i dużych firm. Doświadczonym pracownikom można powierzyć wszystkie formalności związane z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją działalności gospodarczej. Wystarczy pełnomocnictwo, aby Biuro mogło reprezentować nas w Urzędzie Skarbowym czy ZUS.  Szeroki zakres usług Biura obejmuje także:

  • prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów,
  • prowadzenie Ksiąg Handlowych
  • obsługę kadrowo-płacową

Pracowałeś za granicą? BR Ekspert.pl pomoże ci z rozliczeniem rocznym z pracy w Holandii, Dani, Anglii, Niemczech czy Irlandii. Aby zapewnić kompleksowość usług biuro współpracuje z profesjonalną Kancelarię Prawną, licencjonowanym Doradcą Podatkowym oraz specjalistami z zakresu BHP.

Wszystko po to, aby doradzić i stosować rozwiązania najkorzystniejsze z perspektywy interesu klientów. Ceny naszych usług są konkurencyjne, negocjujemy je indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj działalności, ilość dokumentów księgowych w miesiącu i zakres prac dodatkowych – mówi właściciel Biura przy ul. Szymanowskiego 7.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.


Źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.