Wiadomości z Rudy Śląskiej

Warsztaty kreatywne z okazji Dnia Dziecka w Aquadromie

  • Dodano: 2024-05-28 10:00

1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, Aquadrom zaprasza wszystkie dzieci na wyjątkowe warsztaty kreatywne, które odbędą się w holu recepcyjnym obiektu. Czeka na Was mnóstwo atrakcji, uśmiechu i radości!

Dzień dziecka w Rudzie Śląskiej

W programie tegorocznych obchodów Dnia Dziecka przewidziano różnorodne zabawy plastyczne i ruchowe, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym uczestnikom. Organizatorzy przygotowali także słodkie niespodzianki, które umilą czas spędzony w Aquadromie. Warsztaty odbędą się w godzinach 10:30 - 13:30, a na miejscu będą czekały wykwalifikowane animatorki, które zadbają o świetną zabawę i bezpieczeństwo dzieci.

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas, który warto spędzić w gronie rodziny, bawiąc się i czerpiąc radość z każdej chwili. Aquadrom zaprasza do wspólnego świętowania i uczestnictwa w kreatywnych warsztatach, które na długo pozostaną w pamięci dzieci.

Nie przegapcie tej okazji - do zobaczenia 1 czerwca w Aquadromie!

Komentarze (1)    dodaj »

  • Fater

    Ten cały Aquadrom to całkowita porażka, godzina zabawy w wodzie ojca, matki, plus dwoje dzieci to 100 zł. Rodzinka nawet nie zauważy kiedy minie czas, i co ? kolejna stówa, kogo na to stać, bogoli ? Za koszty budowy tego dramatu w postaci Aquadromu można było wybudować ze cztery zwykłe odkryte baseny w mieście i za cały dzień siedzenia w wodzie czteroosobowa rodzina zapłaciła by 100 zł.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również