Wiadomości z Rudy Śląskiej

Warsztaty z Otylią rozpoczęte!

 • Dodano: 2015-11-14 16:30, aktualizacja: 2015-11-15 00:43

Warsztaty z Otylią Jędrzejczak rozpoczęte! Młodzi pływacy z Rudy Śląskiej wzięli udział w pierwszym szkoleniu ze znaną pływaczką oraz jej zespołem. Oprócz zajęć w Aquadromie odbył się także intensywny trening w hali MOSiR oraz wykłady psychologa i dietetyka dla rodziców i trenerów.

 

Zaczynamy dzisiaj wspaniały dzień, który wspólnie spędzimy w moim rodzinnym mieście, gdzie się urodziłam i wychowałam i w którym rozpoczęłam swoją sportową przygodę. To dzisiejsze wydarzenie nie odbyłoby się bez pomocy miasta, ale także bez pomocy wspaniałych ludzi, których udało mi się zebrać i którzy mają niesamowitą wiedzę. Jestem przekonana, że wyciągniecie z dzisiejszego szkolenia jak najwięcej pozytywnej energii i wiedzy, bo żeby osiągnąć cel trzeba być systematycznym i konsekwentnym. Spróbujemy Was nauczyć czegoś nowego, ale najważniejsze jest, żebyście robili to z miłością i pasją. Pamiętajcie, że każdy z Was jest mistrzem – zaznaczyła Otylia Jędrzejczak.

 

 

Dzieci, które wzięły udział w całodniowych warsztatach, sprawdziły swoje siły podczas zajęć na basenie oraz sali gimnastycznej. Szkolenie na basenie poprowadzili trenerzy pod przewodnictwem mistrzyni olimpijskiej w pływaniu Otylii Jędrzejczak, z kolei za zajęcia na hali odpowiedzialny był Maciej Lewandowski, były mistrz Europy w pływaniu na 200 metrów delfinem. W tym czasie rodzice małych pływaków uczestniczyli w wykładach z psychologiem i dietetykiem.

 

Życzę wszystkim młodym sportowcom, żeby osiągali jak największe sukcesy na zawodach pływackich. Wcale nie chodzi o to, żebyście od razu sięgali po największe zaszczyty i laury, ale również pokonywali swoje bariery, aby osiągać wyznaczone cele. To jest najważniejsze – podkreślił Krzysztof Mejer, wiceprezydent Rudy Śląskiej. - Mam nadzieję, że te dzisiejsze warsztaty pomogą Wam w osiąganiu tych celów oraz że skorzystacie z doświadczenia pani Otylii i całego zespołu szkoleniowego, bo to jest wyjątkowa okazja. Tego, czego się dzisiaj nauczycie, nie znajdziecie w żadnym podręczniku. Eksperci podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem z wielu startów, sukcesów, ale i porażek – dodał. 

Warsztaty z Otylią rozpoczęte!

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

 • Alicja - mama Kamila

  Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w projekcie Otylia Swim-Tour. To była cudowna przygoda. Pochlonęliśmy ogrom wiedzy i spotkaliśmy cudnych ludzi o niezwykłej energii. Dziękujemy redakcji za pamiątkowe zdjęcie.

  • Alicja - mama Kamila
   2015-11-15 10:36
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.