Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wielkie starcie na Burloch Arenie: K. S. Rugby Ruda Śląska vs Koma Rugby Team Olsztyn

  • Dodano: 2023-09-11 11:15

16 września o godzinie 14:00 wszyscy fani rugby mają powód do ekscytacji, ponieważ K. S. Rugby Ruda Śląska zmierzy się z Koma Rugby Team Olsztyn w meczu II kolejki II Ligi rugby piętnastoosobowego sezonu 2023/2024. Wydarzenie odbędzie się na Burloch Arenie w Rudzie Śląskiej.

Rudzkie Gryfy kontra Koma Rugby Team Olsztyn

To będzie prawdziwa uczta dla miłośników rugby, ponieważ obie drużyny są znane z zażartych zmagań na boisku. K. S. Rugby Ruda Śląska, znani także jako "rudzkie Gryfy", z pewnością będą chcieli wykorzystać fakt, że grają przed własną publicznością. Jednak Koma Rugby Team Olsztyn nie przyjedzie na mecz bez walki i będą gotowi do rywalizacji.

Najważniejszą informacją jest to, że wstęp na to wydarzenie jest wolny, co oznacza, że każdy może przyjść i cieszyć się widowiskiem na żywo.

Dla fanów rugby to będzie doskonała okazja, aby wsparć swoje ulubione drużyny i cieszyć się atmosferą tego wspaniałego sportu. Nie przegapcie tego wydarzenia, które z pewnością dostarczy wiele wrażeń i adrenaliny na Burloch Arenie w Rudzie Śląskiej.


Źródło: Redakcja / K. S. Rugby Ruda Śląska

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również