Wiadomości z Rudy Śląskiej

Winylowe lato - Vinyl na Stacji Biblioteka

  • Dodano: 2024-07-10 15:30

Lato kojarzy się z beztroskimi chwilami, ciepłymi nocami i muzyką, która podkreśla ten wyjątkowy nastrój. Dla wszystkich miłośników winylowych płyt szykuje się prawdziwa gratka - Winylowe Lato na Stacji Biblioteka, które odbędzie się 25 lipca 2024 roku o godzinie 17:30.

Winylowe lato - Vinyl na Stacji Biblioteka

W pięknej scenerii otaczającej Stację Bibliotekę będzie można zanurzyć się w dźwiękach muzyki odtwarzanej prosto z płyt gramofonowych. Przygotowana kolekcja utworów obejmuje zarówno spokojne melodie, jak i energetyczne hity, które idealnie wpisują się w letni klimat. Usłyszymy utwory takich artystów jak Sade, Dire Straits, George Michael, rockowe ballady od Led Zeppelin oraz innych gigantów hard rocka, a także popowe przeboje Madonny i Michaela Jacksona.

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych koncert przeniesiony zostanie do Galerii Fermata Godula, znajdującej się w Stacji Biblioteka. Organizatorzy zapewniają, że bez względu na pogodę, wydarzenie na pewno się odbędzie, dostarczając wszystkim uczestnikom niezapomnianych doznań muzycznych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również