Wiadomości z Rudy Śląskiej

Włamał się do sklepu po koce i poduszkę

 • Dodano: 2018-09-07 06:30, aktualizacja: 2018-09-07 06:34

Policjanci z komisariatu w Rudzie zatrzymali 27-letniego rudzianina, który dzisiejszej nocy włamał się do sklepu wielobranżowego.

Łupem złodzieja padły trzy koce i poduszka. Dzięki dobremu rozpoznaniu w środowisku przestępczym, rudzcy policjanci szybko dotarli do sprawcy i odzyskali skradzione rzeczy.

Telefon z informacją o włamaniu od anonimowego obywatela, pozwolił policjantom z komisariatu I na szybką reakcję. Po potwierdzeniu włamania mundurowi z patrolówki wraz z właścicielem, przeglądnęli sklepowy monitoring. Kamera zarejestrowała jedynie sylwetkę sprawcy, a świadek podał jak był ubrany. Policjanci skojarzyli go z jednym ze znanych im mężczyzn. Już po kilku kwadransach pomimo nocy, zapukali do drzwi mieszkania wytypowanego sprawcy. Strzał był trafieniem w dziesiątkę. W mieszkaniu zastali 27-latka wraz z łupem. Kryminalni z „ jedynki”, którzy przejęli sprawę, na podstawie zebranych śladów i dowodów dowiedli, że rudzianin odpowiedzialny jest jeszcze za dwa inne włamania. O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce prokurator i sąd.

Komentarze (5)    dodaj »

 • Mieszkanka

  I to pokazuje poziom tego miasta. Tu nie kradnie się zegarków, pieniędzy. Ty kradnie się koce żeby jakos przetrwać. Wstyd!

 • Doinformowany

  Nie napisali ze 3 razy tam wszedł w przeciągu kilkunastu dni a to fajt

 • max

  zima idzie.

 • Zenobiusz

  Brawo! Więcej kamer w mieście!

 • observer

  Zniknięcie tych koców i poduszki spowodowało niemały zamęt ...;))))

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również