Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wyrodny syn znęcał się nad swoimi rodzicami i pobił ojca. 42-latek usłyszał zarzuty

  • Dodano: 2020-05-15 06:00, aktualizacja: 2020-05-15 06:13

Policjanci z komisariatu „czwartego” zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się nad swoimi rodzicami i pobicie ojca.

Nietrzeźwego rudzianina umieszczono w izbie wytrzeźwień. Postępowanie w tej sprawie prowadzą śledczy z komisariatu IV i niewykluczone, że wyrodny syn usłyszy kolejne zarzuty.


Interwencja w wyniku której zatrzymano 42-letniego wyrodnego syna miała miejsce we wtorek wieczorem w jednym z mieszkań przy ulicy Kokota. Szalę goryczy przelał fakt pobicia, 63-letniego ojca. Rodzice wykazywali strach przed swoim synem. Z rozmowy nimi wynikało jednoznacznie, że mężczyzna stosuje wobec nich przemoc od dłuższego czasu, najczęściej, kiedy znajduje się pod wpływem alkoholu. Policjanci w związku z podejrzeniem przemocy domowej zajęli się ich problemem, a pijanego syna umieszczono w izbie wytrzeźwień, z której trafił prosto na komisariat. Za znęcanie się nad rodziną grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, a teraz także jednym z narzędzi jest natychmiastowy nakaz opuszczenia mieszkania.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.