Wiadomości z Rudy Śląskiej

X edycja gry terenowej GROT już 29 maja 2021!

  • Dodano: 2021-05-17 13:45

GROT to gra terenowa organizowana w Rudzie Śląskiej przez Kluby Młodzieżowe Stowarzyszenia Świętego Filipa Nereusza. W tym roku odbędzie się jubileuszowa, już dziesiąta edycja gry. Wydarzenie zaplanowano na sobotę 29.05.2021 roku i odbędzie się ono na terenie Nowego Bytomia. 

GROT 2021

Impreza jest skierowana do czteroosobowych drużyn, które będą klasyfikowane w trzech kategoriach – rodzinnej, młodzieżowej oraz dorosłej. Na wydarzeniu obowiązuje limit drużyn, a rekrutacja rozpocznie się już w piątek 7.05.2021 roku. Wszystkie potrzebne dokumenty są umieszczone na stronie internetowej organizatora www.nereusz.pl oraz wydarzeniu w serwisie Facebook (https://www.facebook.com/events/381424133035822).

Podczas wydarzenia na uczestników będą czekać niecodzienne konkurencje wymagające współpracy, sprytu oraz odwagi. Na punktach drużyny będą mogły się zmierzyć  z licznymi wyzwaniami – począwszy od zadań strzeleckich, aż po wysokościowe, a także wiele innych, które pozostaną niespodzianką dla uczestników aż do dnia GROT-u. 

Impreza jest wsparta finansami Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu „Idź dalej -  Rozwój usług społecznych na rzecz młodzieży i rodzin w Rudzie Śląskiej”, a same działania Klubów Młodzieżowych są finansowane przez miasto Ruda Śląska.

Ruda Śląska. X edycja gry terenowej GROT już 29 maja 2021!

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Karl

    Kurde na oko fajne rzeczy goście organizują, tylko jakieś zboczenie mają z zakazem palenia na większości imprez. Trochę to dziwne biorąc pod uwagę że odbywają się one w plenerze...

  • Rudzianka

    Świetna gra, braliśmy udział, dorosły plus 3 cały dzien na powietrzu,maly dzien przetrwania w terenie.Rozne kategorie wiekowe itp.Polecam zalegajacym czesto na kanapie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.