Wiadomości z Rudy Śląskiej

XXIV Rudzkie Spotkanie Kolędowe w Rudzie Śląskiej za nami

  • Dodano: 2019-01-20 19:15, aktualizacja: 2019-01-21 07:38

Już po raz dwudziesty czwarty w parafii pw. Ducha Świętego w Czarnym Lesie odbyło się Rudzkie Spotkanie Kolędowe. Przygotowaniem spotkania zajęło się jak zwykle Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, koło Czarny Las oraz schola Duchu Ognia.

Podczas XXIV Rudzkiego Spotkania Kolędowego wystąpiło wielu lokalnych artystów, zespołów i scholi, które zaprezentowały kolędy oraz pastorałki, między innymi: schola Gracja Dei, Boże Nutki, Róże Świętej Elżbiety, solistka Katarzyna Sroka, schola Mikstura czy solistka Kinga Molek. Pomiędzy występami zgromadzeni w kościele goście śpiewali klasyczne kolędy.

Pod koniec spotkania na wszystkich występujących czekały drobne upominki i dyplomy, które rozdała Anna Krzysteczko. Wiceprezydent zabrała później głos, dziękując wszystkim uczestnikom wydarzenia, zwłaszcza występującym. Spotkanie podsumował także proboszcz, dla którego było to pierwsze Rudzkie Spotkanie Kolędowe.


Źródło: Barbara Szłapka

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mirka

    Piękne kolędowanie -bardzo się ciesze że udało mi się na nie tym razem dotrzeć , Człowiek lepiej się czuje jak tak razem można pośpiewać . Brawo parafia Czarny Las, podziękowania dla wspaniałych dzieciaków i młodzieży za miło spędzony czas.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.