RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Z zakazem kierowania i bez ważnego badania technicznego. Dotkliwy mandat dla 26-latka

 • Dodano: 2022-02-02 08:30, aktualizacja: 2022-02-02 09:08

Policjanci z komisariatu IV w Rudzie Śląskiej zatrzymali kolejnego kierowcę, który pomimo sądowego zakazu, dalej jeździł samochodem, w dodatku bez obowiązkowych badań technicznych. Teraz mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia i kolejny zakaz prowadzenia pojazdów. Za jazdę samochodem bez wykonania badań technicznych mundurowi nałożyli na kierowcę mandat w wysokości 2000 złotych.

"Kosztowna" jazda zabrzanina...

Zatrzymany 26-letni mieszkaniec Zabrza, kierował renault pomimo sądowego zakazu. Naruszenie zakazu prowadzenia pojazdów stanowi przestępstwo, które jest zagrożone karą do 5 lat więzienia. Podczas kontroli wyszło też na jaw, że zabrzanin jeździł bez ważnych obowiązkowych badań technicznych samochodu.

Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny auta i za to wykroczenie nałożyli na 26-latka mandat karny wysokości 2 tysięcy złotych. O dalszym losie mieszkańca Zabrza zdecyduje wkrótce sąd, a on sam zweryfikuje wówczas, czy opłacał się tak lekceważący stosunek do prawa i bezpieczeństwa innych użytkowników dróg.


Źródło: KMP Ruda Śląska

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj »

 • Jo

  Dobrze lajzie

 • Piter

  "Mieszkaniec zabrza" to wiele wyjaśnia ... czyli pospolity potomek goroli, którzy przyjechali za chlebem na nasz kochany ŚLĄSK. No i zapewne "sympatyk" komunistycznego tworu sowieckiego.

 • Piter skończ abo idź stąd

  w sumie też można by powiedzieć tak o większości informacji tutaj - dumny mieszkaniec rudy - hanys, katolik, patol okładający rodzinę, opychający dragi pod szkołą, nie potrafiący jeździć na rondach

  • Piter skończ abo idź stąd
   2022-02-02 13:55
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Tomek

  Nie każdy tutaj ma tak ekshibicjonistyczne zapędy, żeby się wywnętrzać i opisywać siebie, co ty uczyniłeś/aś po mistrzowsku... :-) hanys, katolik, patol, diler i drogowa melepeta.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.