RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Za nami Festyn Rodzinny w Przedszkolu nr 32! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2022-06-09 13:45

W Przedszkolu Miejskim nr 32 w Rudzie Śląskiej pod koniec maja odbył się Festyn Rodzinny. Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta wspólnie z rodzicami i radą pedagogiczną spędzali czas m.in. oglądając pokazy sportowe i artystyczne. Zobaczcie w galerii, jak bawili się podczas festynu!

Festyn Rodzinny w Przedszkolu nr 32

W piątek 27 maja w Miejskim Przedszkolu nr 32 w Rudzie Śląskiej odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem: "Uśmiechnięci, zdrowi - do sportu gotowi". Tematem przewodnim imprezy było promowanie aktywności i zdrowego stylu życia. 

W programie festynu znalazły się pokazy sportowe grup EvoGym AZS AWF Katowice, zajęcia rekreacyjne „Orlik” i Individual Football Skills, prezentacja tańca grupy "Arabeska" oraz zabaw integracyjnych prowadzonych przez panią Elżbietę Frank i wolontariuszy Domu Kultury In-nY. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w warsztatach z zakresu udzielania pierwszej pomocy, mogły skorzystać z fotobudki i stoisk malowania twarzy. 

Dodatkowo  wszyscy uczestnicy mieli okazję dokonać profesjonalnego pomiaru ciśnienia w karetce Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach. Nie zabrakło też kącika kulinarnego, w którym znajdowały się pyszne desery i ciasta, przygotowane przez rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola. 

Podczas festynu odbyła się licytacja prac plastycznych przygotowanych przez wychowanków przedszkola.

– Serdecznie dziękujemy pani Anecie Brzózce oraz Fundacji Armia Przyjaciół za profesjonalne poprowadzenie naszego festynu. Imprezę uświetnili m.in. pan poseł, Marek Wesoły, Dyrektor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach,  Łukasz Pach oraz ratownik medyczny, pan Artur Żurek. Pragniemy podziękować wszystkim przybyłym gościom oraz rodzicom za pomoc w organizacji i aktywne uczestnictwo – przekazuje Miejskie Przedszkole 32 w Rudzie Śląskiej.

Całkowity dochód z festynu przekazany zostanie na doposażenie sali maluszków oraz modernizację placu zabaw. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.