Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Za zakupy płacił skradzioną kartą

 • Dodano: 2018-12-27 08:15, aktualizacja: 2018-12-27 07:01

Policjanci z rudzkiej „ dwójki” zatrzymali 33-latka, który posługiwał się skradzioną kartą płatniczą. Mężczyzna wielokrotnie użył karty płacąc za drobne zakupy zbliżeniowo. Rudzianin odpowie za kradzież i posługiwanie się cudzą kartą.

Kryminalni z komisariatu II zostali powiadomieni o kradzieży karty płatniczej, którą złodziej dokonał kilkunastu płatności powodując straty wysokości ponad 400 złotych. Policjanci dotarli do kilku sklepów, w których użyto karty. Na podstawie informacji które uzyskali, wytypowali sprawcę. W sobotę zatrzymali złodzieja, któremu nie opłacały się świąteczne zakupy robione za cudze pieniądze. Mężczyzna usłyszy już zarzuty kradzieży z włamaniem.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

 • Polskie Prawo to Kpina

  Nic mu nie zrobią dzięki naszemu pięknemu prawu... Adwokad wystąpi z pisem o oddalenie zarzutow "bo gosc mogl znalezc karte" i uznają to jako kradzież a aktualnie do kwoty 1000zł to nie jest wykroczenie, wiec dostanie 500zł mandatu oraz bedzie musiał oddac te 400zł...

  • Polskie Prawo to Kpina
   2018-12-28 15:16
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • olo

  Dowalić mu 5 tyś kary zapamięto sie na przyszłość

 • ...

  Dobrze by było, ale znając życie to podopieczny mopsu. Dostanie taka grzywnę, a i tak nie będzie musiał jej zapłacić, bo nie będzie miał z czego i go wybielą. Porazka

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.