Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zamiast siedzieć w domu, pijani jeździli samochodem i spowodowali kolizję

 • Dodano: 2020-04-07 06:15, aktualizacja: 2020-04-07 06:30

Policjanci z rudzkiego komisariatu V zatrzymali trzech mężczyzn, którzy zamiast siedzieć w domu, jeździli po ulicach Rudy Śląskiej pijani samochodem.

Ich przejażdżka zakończyła się wjechaniem w zaparkowaną mazdę

Cała trójka odpowie za łamanie przepisów dotyczących ograniczeń związanych z epidemią, a właściciel auta, dodatkowo, za kierowanie nim pod wpływem alkoholu.


Policjanci z rudzkiej „piątki”, zauważyli podczas sobotniego patrolu opla, który chwilę wcześniej wjechał w zaparkowaną mazdę. Przy samochodzie zastali trzech pijanych mężczyzn, z których żaden nie chciał przyznać się do kierowania oplem. Cała rójka została zatrzymana, a mundurowi zabezpieczyli ślady. Żaden z zatrzymanych nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego spotkali się razem, zamiast przebywać w swoich domach.

Dwóch 25 latków i 30-latek mieli w swoim organizmie od 1,2 do 2,89 promila alkoholu

 Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, 25-letni właściciel samochodu ostatecznie przyznał się do kierowania autem i spowodowania kolizji. Śledczy z halembskiego komisariatu przedstawili mu stosowne zarzuty. Oprócz tego cała trójka odpowie za złamanie przepisów dotyczących gromadzenia się i przemieszczania w czasie pandemii. Przypominamy, że inspektorzy sanitarni mogą nakładać surowe kary, sięgające nawet 30 tys. zł.

Radzimy, aby za każdym razem przed wyjściem z domu zastanowić się, czy aby to wyjście jest konieczne!

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • antek

  Nic im pewnie nie zrobią. W Polsce teraz patologia ma przyzwolenie na wszystko. Za 10-15 lat dopiero zobaczycie co będzie jak dorośnie ten ,,Kwiat polskiej elyty'' finansowany z pieniędzy pracujących o ile do tego czasu jeszcze jako ludzkość będziemy istnieli na ziemi co wcale takie pewne nie jest.

 • Somsiod

  O ktorej to bylo godzinie?

 • B.M

  Tego nawet nie można nazwać mężczyznami.W tym przypadku akurat to ci co rozwijają się do 3 roku życia a potem już tylko rosną. Niestety,namnożyło się tych bezużytecznych śmieci więc karać i tylko karać przykładnie.

 • Opliki

  Stare a gupie c...

 • XXX

  Wlepic im te mandaty po 30 tys niema zmiłuj sie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.