Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zarząd MCK im. Henryka Bisty odwołał wszystkie wydarzenia zaplanowane do 15 kwietnia

  • Dodano: 2020-03-11 13:00, aktualizacja: 2020-03-11 22:54

W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie zarząd Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty odwołał wszystkie wydarzenia zaplanowane do dnia 15 kwietnia br. włącznie.

Wczoraj premier Mateusz Morawiecki zdecydował, że do odwołania nie można organizować w Polsce imprez masowych. Ma to być jeden ze sposobów na walkę z koronawirusem. Nie odbędą się więc m.in. duże koncerty w halach widowiskowych. Większość ośrodków kultury również zdecydowała się na zawieszenie działalności.

Dzisiaj zarząd Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty odwołał wszystkie wydarzenia zaplanowane do dnia 15 kwietnia br. włącznie.

Wszystkie osoby, które zakupiły już bilety, mogą liczyć na zwrot pieniędzy.

  • Bilety zakupione w kasie MCK na wydarzenia ww. okresie - można zwrócić wraz z paragonem w godzinach pracy kasy, tj. od wtorku do piątku w godz. 15.00-18.00.
     
  • W przypadku biletów zakupionych on-line - zwrot nastąpi automatycznie na konto, z którego zostały opłacone.
     
  • Osoby, które zakupiły bilety poprzez portale zewnętrzne np. kupbilecik.pl - należy zwrócić się o zwrot bezpośrednio do tych portali.

Jednocześnie przedstawiciele MCK poinformowali, że na wydarzenia zaplanowane po 15 kwietnia br. została wstrzymana sprzedaż w kasie MCK oraz w opcji on-line. Pozostała jednak możliwość rezerwacji telefonicznej biletów pod nr 32 248 62 40.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.