Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zniszczył roletę antywłamaniową sklepu. Rozpoznajesz mężczyznę z nagrania?

 • Dodano: 2020-03-13 06:15, aktualizacja: 2020-03-13 06:25

Policjanci z komisariatu I prowadzą sprawę zniszczenia rolety antywłamaniowej sklepu.

Do chwili obecnej nie udało się wykryć sprawcy. W aktach znajduje się zapis monitoringu, przekazany przez właścicielkę placówki handlowej na którym, widać podejrzanych, być może ktoś z Państwa rozpoznaje jednak lub wie kim są mężczyźni z nagrania?

W sprawie wykonano wiele czynności procesowych i pozaprocesowych, jednakże nie doprowadziły one do wykrycia sprawcy ani osób mu towarzyszących – stąd decyzja prowadzącego o zwróceniu się do internautów. Osoby rozpoznające mężczyzn z nagrania prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Rudzie Śląskiej, tel. 47 8541 510. Można też kontaktować się przez anonimową skrzynkę mailową „Powiadom nas”, dopisując w tytule zniszczenie rolety KP1. Gwarantujemy anonimowość.

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • Kris

  A nie widzisz ze to je puste?czas odtwarzania 0:00

 • Mieszkaniec

  Mieszkam w Zabrzu - niedaleko stadionu. Monitoring jest kilkanaście metrów na skrzyżowaniu - a rolety okienne mam roz-e co rusz - i to przeważnie po meczach.Można zapomnieć - sprawca zawsze był nieznany.

 • Tomasz

  Po co zamie[...] taki marnej jakości film na którym nic nie widać.Gdyby mnie ktokolwiek posądził ,że to ja jestem na nagraniu wystarczy zaprzeczyć i po sprawie.Po zarysie postaci jeszcze nikomu winy nie udowodnili.a swoją drogą nagranie nie zawsze można odtworzyć.

 • Stampante

  Tak trudno wyciąć kawałek nagrania i skopiować na jakiś nośnik typu Pendrive i udostępnić nagranie?Co za amatorszczyzna.

 • właśnie

  Nie działa ktoś za[...]ał.

 • Srodos

  Jak tyn film odtworzyc

 • Ziga

  Nacisnij kolko z znaczkiem play tj trojkat obrocony na prawo

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.