Wiadomości z Rudy Śląskiej

2000 zdjęć w galerii portalu !

  • Dodano: 2006-05-10 21:15

We wrześniu ubiegłego roku dzięki firmie silnet.pl  portal miasta Ruda Śląska wzbogacił się o galerię zdjęć. Obecnie dział ten zawiera już ponad 2000 fotografii. Galeria rozrosła się do takich rozmiarów dzięki zdjęciom nadsyłanym przez internautów oraz firmie silnet.pl , która zapoczątkowała jej budowę.

Przypomnijmy, że galeria zawiera zdjęcia różnych zakątków naszego miasta. Podzielona jest na wiele kategorii, w tym między innymi: kultura i sztuka, krajobraz miasta, czy instytucje i firmy miejskie. Przejdź do galeriiDodatkowo, aby ułatwić dostęp do informacji o firmach działających na terenie Rudy Śląskiej, w opisach dodano linki do prezentacji instytucji przedstawionych na zdjęciach.

Dzięki galerii, wszyscy mogą poznać ciekawe zakątki naszego miasta, które często niesłusznie jest kojarzone z obrazem hałd, kopalń i hut. W Rudzie Śląskiej można również doskonale wypocząć spacerując w zadbanych parkach czy zacisznym lesie. To właśnie obrazuje galeria portalu. Miłośnicy historii naszego miasta znajdą tutaj Rudę Śląską przedstawioną na starych pocztówkach, którym poświęcona jest jedna z kategorii galerii.

Przejdź do galeriiPomimo, że dział zawiera już ponad 2000 fotografii, nie zamierzamy na tym poprzestać. Dlatego w dalszym ciągu czekamy na Państwa zdjęcia, które można nadsyłać na adres e-mail redakcji naszego portalu: redakcja@rudaslaska.com.pl. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o dołączanie krótkich opisów do wysyłanych zdjęć (data i miejsce wykonania zdjęcia oraz dane autora).

Zachęcamy do odwiedzania galerii portalu miasta Ruda Śląska.