Wiadomości z Rudy Śląskiej

Foteliki Cybex - bezpieczne modele dla każdego dziecka

  • Dodano: 2020-08-24 09:00

Innowacyjne technologie, unikalny design i najwyższe standardy bezpieczeństwa – to właśnie składa się na markę Cybex. Producent ekskluzywnego asortymentu dla dzieci oferuje rodzicom szeroką gamę fotelików samochodowych, które gwarantują niezwykle skuteczną ochronę oraz komfort w codziennym użytkowaniu. Poznajcie nową generację produktów Cybex – modeli na miarę XXI wieku.

Fenomen marki Cybex

Cybex to niemiecki producent akcesoriów dla dzieci, który od lat dostarcza rodzicom zróżnicowaną ofertę wysokiej klasy asortymentu. Wśród nich znajdują się foteliki samochodowe, nosidełka, meble dziecięce i wózki. Produkt marki Cybex odznaczają się wysoką jakością, przemyślaną konstrukcją i oryginalną stylistyką. Występują w trzech liniach: Platinum, Gold i Silver, które tworzone są przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Dzięki nim firma od lat znajduje się w światowej czołówce najbardziej postępowych i innowacyjnych twórców akcesoriów dziecięcych.

Producent nieustannie podejmuje próby ulepszenia swoich produktów. Efektem tego są innowacyjne foteliki i wózki dla dzieci, które czynią codzienne podróżowanie z dzieckiem banalnie prostym. Postępowe podejście marki zostało dostrzeżone przez szereg niezależnych instytucji testujących, które do tej pory przyznały twórcom Cybex aż 400 nagród za wyjątkowy design, bezpieczeństwo i jakość produktów.

Foteliki samochodowe Cybex 2020

Platinum

Foteliki Cybex Platinum to trzy kategorie zgodne z nową europejską homologacją typu i-Size. To luksusowa kolekcja, przy której pracowali znani i cenieni projektanci mody. Produkty z linii Platinum stworzone są z najwyższej jakości materiałów i posiadają najnowocześniejsze rozwiązania i funkcje. W obrębie tej linii wyróżnić należy fotelik Cloud Z, który stosowany jest do ok 18. miesięcy. Fotelik ten montowany jest na pasy lub na bazie Isofix. Korzystanie z bazy ułatwi i przyspiesza montaż. Co ważniejsze, baza ta jest kompatybilna z fotelikiem Sirona Z, z którego korzystać można do ok. 4 roku życia dziecka. W ten sposób można użytkować bezpieczne foteliki i zaoszczędzić pieniądze. Modele z serii Platinum zapewniają ergonomiczne i komfortowe podróżowanie, a do tego występują w kilkunastu subtelnych odcieniach i oryginalnych wzorach, które nadają im elegancji. Wyposażone w system ochrony bocznej, pięciopunktowe zapięcie pasów oraz obrotową bazę ISOFIX, foteliki Platinum od Cybex to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa podczas podróży.

Gold

Linia Gold obejmuje cztery kategorie foteli z różnych kategorii wagowych. Siedziska z serii Gold występują w mniejszych przedziałach wagowych, które pozwalają na lepsze dopasowanie do zmieniającej się sylwetki dziecka, w efekcie zwiększając jego ochronę w trakcie ewentualnych wypadków. Tak jak modele z edycji Platinum, foteliki Gold posiadają możliwość montażu tyłem do kierunku jazdy, bazę montażu ISOFIX, regulowany zagłówek, rozbudowany system ochrony bocznej oraz pięciopunktową uprząż bezpieczeństwa. Do produkcji wykorzystano wysokiej jakości materiały, zachowując atrakcyjną cenę.

Silver

Cybex Silver to klasyczna linia fotelików z trzech przedziałów wagowych: 0-13 kg, 9-36 oraz 15-36 kg. Foteliki z serii Silver odznaczają się niską ceną przy zachowaniu najwyższego z możliwych poziomów jakości. Funkcje zastosowane w tych modelach pozwalają na jak najlepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Posiadają również doskonałe systemy ochrony, intuicyjną obsługą, są starannie wykonane oraz wyróżniają się oryginalnym designem.

Dlaczego warto wybrać foteliki Cybex?

Foteliki Cybex to doskonała inwestycja w bezpieczną podróż z dzieckiem. Twórcy marki z powodzeniem łączą w swojej pracy doświadczenie oraz nowoczesne technologie, owocem czego są akcesoria dla najmłodszych o prawdziwie światowym standardzie. Foteliki marki Cybex odznaczają się mnóstwem cech, które czynią je jednymi z najlepszych dostępnych na rynku.

Zgodność z homologacją i-Size, regulowany zagłówek, montaż na bazie ISOFIX, pięciopunktowa uprząż bezpieczeństwa czy też możliwość obrotu to tylko główne z elementów, dzięki którym zapewniają najmłodszym bardzo wysoką ochronę oraz komfort podczas jazdy.  Świadczą o tym również wyniki niezależnych testów zderzeniowych (jak np. testu ADAC), które jasno pokazują, że foteliki Cybex stanowią gwarancję bezpiecznej podróży z dzieckiem.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Aneta

    Bezpieczeństwo maluszka to postawa dlatego razem z mężem zdecydowaliśmy się na fotelik AngeloFIX z caretero ;) Znajomi mieli ten model i byli z niego bardzo zadowoleni. Mamy do nich pełne zaufanie, więc w tej kwestii również im zaufaliśmy :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.